Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem ze to zabrzmi jak ta pasta "mam info od zrodla, nie uwierzycie, wiecej podam po 20" ale juz pisalem na AMW nie raz o tym jak prowadze forum, strone oraz bloga dla naukowcow o tematyce zaglady klimatycznej i badaniach nad klimatem i srodowiskiem.

Jest piata rano i wlasnie wrocilem do domu, caly wczorajszy wieczor zbieralem probki w roznych miejscach Odry a w nocy badalismy je oraz dyskutowalismy o falloucie skazenia.

Ze jest zle to jest nic nie napisac. Fauna i flora Odry nie podniesie sie z tego przez nastepne 5 lat, moze i nawet 8 lat. Co i tak pieknie sie zbiegnie z rekordowymi suszami i tragicznym brakiem wod gruntowych w Polsce za te 10 lat
A jak czytam na wykopie o tym jak to w zimie kazdy bedzie sie opalal oponami i plastikiem to mnie az nosi. Szkoda gadac, prawie 15 lat walki o srodowisko i gowno sie zmienilo. Gowno zmienilem, nikomu nic nie uswiadomilem. Wraz ze znajomymi mamy juz serdecznie dosyc i wszyscy chorujemy na depresje. Chyba tak jak w filmie Don't look up (poryczalem sie ogladajac to, stary chlop a ryczalem) dopiero jak ludzie straca wszystko to zorientuja sie ze moze ten silnik V10 nie byl potrzebny i kupowanie pudelek, wspieranie Nestle czy 3M nie bylo najlepszym pomyslem.

I nie, nie podam nazwy ani adresu tego forum bo nie chce by wykop zniszczyl fajne miejsce do normalnej dyskusji. Kto wie ten wie bo sie juz z niektorymi uzytkownikami kontaktowalem. A reszta, palcie oponami na zime - dobrze Wam to zrobi na wasze i waszych dzieci pluca. /s

#przyroda #ekologia #polska #wroclaw #zaglada

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f48348258da21c4df19165
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z Odrą to niezłe #!$%@?ństwo, ale co do reszty to sami się nakręcacie coraz mocniejszymi pojęciami pod publikę (zmiany klimatu > globalne ocieplenie > katastrofa klimatyczna > teraz ZAGŁADA!!!1oneone xD), a potem się dziwicie, że macie depresję?

Zajmijcie się edukacją i pracą u podstaw, a nie straszeniem to lepiej na tym wyjdziemy. Wy, my i środowisko.
  • Odpowiedz
ChytryBarman: Problem jest taki, że ludzie wiedzę, że palenie oponami jest złe ale jak ludzie są biedni, jest im zimno to ekologia jest ostatnią rzeczą o jakiej myślą. Świadomość się podnosi i to bardzo ale jesteśmy biedni a ekologia kosztuje i to dużo.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Zajmijcie się edukacją i pracą u podstaw, a nie straszeniem to lepiej na tym wyjdziemy. Wy, my i środowisko.


@Tytanowy_Lucjan:

Chlop pisze ze od 15 lat walczy o srodowisko i zali sie ze nikogo niczego nie nauczyl/nic nie zmienil a ty mu kazesz zajac sie edukacja i praca u podstaw. X kur** D Czytales w ogole co on pisal?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a ja uwazam, ze te wyliczenia naukowcow sa z dupy

Gdyby zostawic rzeke sama sobie, i nie zatruwac jej ponownie codziennymi zrzutami, to fkora i fauna sa sie w stabie rozbudowac w rok, max dwa lata.

Natura zawsze znajdzie sposob, i jest ciut bardziej zaawansowana i sprytna niz nam sie wydaje
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie mam 30 lat nawet. Rozumiem, że środowisko jest ważne - sam kocham lasy, nie chcę za kilkanaście lat głodować czy coś.
Ale jak celebryci latają prywatnie odrzutowcami i nam zwykłym żuczkom chcą zabierać auta czy raz do roku przelot samolotem to mnie nosi. Europejczycy walczą o zmniejszenie zmian klimatów, a kraje rozwijające się mają na to wywalone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mam nadzieję że protestowałeś przeciw atomowi z resztą "aktywistów" co siedzą u Putina w kieszeni i #!$%@?ą o ekologii tylko jak dostaną kaskę i wytyczne. Siedzę w tym ponad 20 lat i ostatnio kompletnie zrezygnowałem przez takich właśnie ludzi jak Ty. Zabroń palić tymi oponami, tylko pamiętaj - NIC w zamian, same zakazy i obostrzenia i oczernianie. Samochody, mięso, ciepło, #!$%@? wszystko.

Mam nadzieję że nie masz i nie planujesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: widać że kultury osobistej uczyłeś się w śmietniku. Co do atomu to właśnie ekolodzy najgłośniej kwiczeli żeby go przestać używać, nie odwracaj kota ogonem. A to, że ludzie tej zimy będą zamarzać (albo władza "łaskawie" da 19 stopni) to nie whataboutism - to akurat prawdziwe życie się kłania. Może wyjrzyj z banieczki ideałów i zobacz co się na ulicy dzieje
  • Odpowiedz
SuchyTygrys: Pamietam twoje wpisy, gdzie szczesliwy, ze siedzisz za granica wyzywałeś mirków od głupich p0laczków, którzy są nieświadomi KATASTROFY jaka ich czeka. Widac jaki poziom na tym swoim zamknietym forum prezentujecie, banda sekciarzy lizaca sie po jajach i nakrecajaca wzajemnie w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waspin: OP to jakis oszołom ekologiczny na pasku Putina. Taki odważny bojownik, a pisze z anonima ( ͡° ͜
  • Odpowiedz