Wpis z mikrobloga

Wylot do #tajlandia na trzy tygodnie w październiku, ale pytanie generalnie pod jakiekolwiek #podroze do cieplejszych klimatów. Był ktoś tam w okolicach października, jak jeszcze trochę pada? Mam sandały trekkingowe i jakieś lekkie półbuty materiałowe. Kupić jeszcze jakieś adidasy z amortyzacja, czy darować sobie?

Druga kwestia, to czy jest jakaś kurtka przeciwdeszczowa, w której nie upocę się jak świnia w tamtym klimacie jak będzie lało? Mam jakąś Regatę w domu, ale jest mi w niej gorąco nawet na jesieni w Irlandii czy Polsce. xD Może kupić parasol na miejscu i olać kurtkę?

#azja #podrozujzwykopem
  • 17
  • 0
@Myrcin- No to luz, chyba te materiałowe i sandały w takim razie wystarczą i nie będę kupował nic żeby ubrać tylko raz. Przez zabytki rozumiem różne świątynie, jakieś punkty widokowe itp, mam już tego na liście kupę. No i Angkor Wat pewnie zachaczę z jakąś wycieczką.
@Myrcin-: Część z listy, niekompletna, bo zaplanowaliśmy gdzieś połowę rzeczy, a i tak pewnie nie zwiedzimy wszystkiego, bo na wyjazdach chodzimy bardziej na luzie, niż w zorganizowany sposób:

Dog In Town Ari
Banana Beach | Koh Hey
Karon Viewpoint
Phuket Big Buddha
Monkey Hill Viewpoint
Freedom Beach
Bang Tao Beach
Pattaya Floating Market
Big Buddha Temple
Ramayana Water Park
The Coral Islands, Koh Laan, Pattaya
KAAN SHOW PATTAYA
Sanctuary of Truth
Hatespinner - @Myrcin-: Część z listy, niekompletna, bo zaplanowaliśmy gdzieś połowę ...

źródło: comment_1660227858RT3HGlGRO70EMxekIgNVYt.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hatespinner: ja bym wywalił pierwsza restauracje tylko poszedł do jakiejś dobrej normalnej restauracji. W Bangkoku jest tego w opór. Pattaye bym odpuścił. Kaan show jest zamknięte a coral island nie ma koralowców (chociaż miałem plan dziś tam jechać xd).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hatespinner: lol już przeczytalem co to xD się płaci żeby się z psem bawić. W Tajlandii na restauracje mówią często cafe xD Myślałem że tam się ze swoim psem przychodzi. 300m od miejsca gdzie mieszkam też jest takie cos. W końcu wiem jak to działa:D