Wpis z mikrobloga

Myśle o takim czelendżu, gdzie co miesiąc wrzucam na konto brokerskie 100$-200$ czy nawet 500$, to inwestuje w jakieś #opcyjki i bez dorzucania kasy próbuje wykręcić z tego jakiś fajny pieniądz

Tak jak wczoraj wrzuciłem $sens, i z 0.01 na 2.5C na ten piątek w ciągu dnia wykręciło 0.11, mimo, że to spółeczka która chwile wcześniej notowała strate na earningsach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może zaczne od przyszłej wypłaty, czyli za 4 dni - mozna obserwować tag #opcyjki, tu będę wrzucał wejście i wyjście z pozycji

#gielda
  • 9
@Rabusek też myślę nad opcjami w ibkr, ale czytałem, że real time market data jest dodatkowo płatne, a mi akurat pod day trading jest to potrzebne. Bardzo fajny wydaje się też tastyworks, ale znowu ten broker w ogóle nie nadaje się do chartingu, a tego też potrzebuje xD ciężkie to życie
@Rabusek kiedyś dam chciałem pobawić się w takie rzeczy, jak już sprawdzisz koszty wszystkiego na ibkr i pokrecisz trochę, zdasz jakaś relacje co po kroku wyszło?

No i pytanko jak będziesz wybierał opcje, sam chętnie #!$%@? w ten sposób trochę $ :D