Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#play
Może się ustosunkujecie do przekrętu na pakiety?

Miałem blisko zero na koncie doładowałem 15zl na pakiet solo coś tam.
Pakiet się nie aktywował, bo po doładowaniu stan konta spadł na 14.99zl.

Doładowałem 5zl, aktywowałem pakiet ponownie, ale znowu stan konta spadł na 14.95zl. Oczywiście pakiet znowu się nie aktywował.
Czy faktycznie musicie aż tak w #!$%@? walić na te parę złotych i naliczać internet w czasie aktywacji pakietu, byle by tylko klient się nie załapał?

#play24 #playpolska #playpl #playmobile
  • 8
  • Odpowiedz
@TeddyBeers: o ile ci odpowiedza, to dostaniesz info, ze oni ta kase pobieraja na poczet przyszlego zuzycia, nie jest to to co realnie zeszlo z konta. Robia sobie przedplate, jakbys wykonal jakies polaczenie/transfer zjadalacy zlotowki.

Ile ja sie z nimi o to natluklem i #!$%@? zdzialalem.

Jedyna opcja, to wlaczenie pakietu odnawialnego i zlecenie stale (albo dobra pamiec) zeby dzien wczesniej doladowac siano na konto. A i tak zeby miec 100%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: Tak naprawdę to w #!$%@? mam te parę złotych, ale chodzi mi tylko o to by się ustosunkowali do swoich postępowań, lub po prostu stracili znacznie więcej poprzez odejście innych klientów po przeczytaniu tego.

Na mnie to zarobili może 300zl przez 6 lat, bo w kraju za często to mnie nie ma, ale to nie zmienia faktu, że nie cierpię jak mnie ktoś dyma nawet na jeden grosz
  • Odpowiedz
Tak naprawdę to w #!$%@? mam te parę złotych,


@TeddyBeers: no ja tez na poczatku wychodzilem z tego zalozenia, ale jak mi rozowy i matka miesiac po miesiacu zglaszaly takie akcje, to jednak troche #!$%@?. Te 5 zl to tam #!$%@?, ale potem sobie myslisz, ze nawet niech to bedzie 10% klientow na karte ktorych tak dymaja i juz wiesz skad siano na gaze dla tych stetryczalych gwiazdeczek w reklamach.
  • Odpowiedz
nie cierpię jak mnie ktoś dyma nawet na jeden grosz


@TeddyBeers: w którym miejscu operator cię dyma? Sam się na tym przejechałem lata temu na grubszą kwotę i rozumiem swój błąd zamiast pluć na operatorów, bo każdy tak robi. Operator ma się domyślać, że zaraz uruchomisz pakiet? Regulamin jest jasny - masz pakiet, pobiera z pakietu, nie masz - pobiera pieniądze z konta. Jesteś za granicą, więc operator musi też się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZmutowanaFrytkownica:
Sprawdzasz stan konta = 15zl
Włączasz pakiet
Widzisz stan konta 15zl
Dostajesz smsa, że pakiet będzie jak dostaniesz potwierdzenie
Potwierdzenia nie dostajesz
Sprawdzasz stan konta = 14.99zl

Widzisz przekręt?

Jak nie masz wystarczająco środków na koncie to nawet nie może pakietu aktywować, bo wyskakuje komunikat by doładować.
Scam jak #!$%@?.
  • Odpowiedz