Wpis z mikrobloga

#returnal #ps5
Ale jestem sfrustrowany tą grą. Chciałbym chłonąć fabułę i na spokojnie grać(tak jak np. w Hadesa) ale tutaj to jest jakaś masakra.
Nie wiem za którym razem przeszedłem 1 biom ale na pewno dużo to prób było i jako tako szło w drugim bo od razu doszedłem do bossa i oczywiście padłem. Sam już nie wiem czy grać jak wiem, że kiepsko idzie czy oglądać na yt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Podoba mi się gameplay itp a brak możliwości pchnięcia fabuły jest straszny zwłaszcza, że na początku wszystko idzie dosyć w dobrym tempie. Takie tylko #zalesie
  • 6
@impact18 wbiłem platynę. Poczatek jest mega trudny. Musisz znaleźć swoją broń. Ja preferowałem szybkostrzelna. Z każdym użyciem broń staje się mocniejszą. Jak poznasz dobrze mechanikę i po 3 biomie będziesz miał, nowa broń elektroprety (w tej broni preferowałem zwiększony magazynek) to będzie izi. Rób szybkie przejścia do bossa, jak dasz radę to figurka astronauta i od razu do bossa. Drugi boss jest prosty jeśli znasz sposób. Trzymaj się krawędzi planszy i naucz
@luz3r: Wbijając platynę nie jesteś casualem ani noobem, bo mimo wszystko to typ gry wymagającej dużego skilla. ;) Jak dla mnie boss trzeciego biomu był zdecydowanie najtrudniejszy, dla porównania czwartego rozwaliłem przy pierwszym podejściu.

Ogólnie gra moim zdaniem duże rozczarowanie. Za mało jest w niej unikalnej zawartości żeby chciało się brnąć dalej. W Hadesie miało się wrażenie, że na bieżąco coś nowego się pojawia.