Wpis z mikrobloga

Dziwna sprawa. Co jakiś czas mam takie lekkie wrażenie, jakby coś już było. Chyba mówi się na to dejavu, chociaż nie wiem czy to z czym ja mam do czynienia można tak nazwać.
Zauważalne jest to przede wszystkim gdy coś oglądam czy słucham podcastu. Mam wrażenie jakbym usłyszał już identyczną wypowiedź wcześniej, przynajmniej kilka dni temu. Z tym, że film wyszedł np kilka godzin temu albo jest to live stream
#rozkminy #zycie #przyszlosc #creepy
  • 9
@Czimchik: to fakt, tylko taki przez całe życie bo takie historie się powtarzają. Myślę że mogę być dumny – pierwszą osoba która ma całe życie wylew a żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@l-l-l-l: a no chyba że tak
@wfyokyga: raczej późnawo chodzę spać ale raczej z wyboru, nie mam problemów z zasypianiem itd

Generalnie jest to dla mnie zastanawiające o tyle, że kiedyś na netflixie bodajże oglądałem taki film. W skrócie ktoś odkrył że po śmierci tak jakby nie zdajesz sobie sprawy z tego że umarłeś i chyba przenosisz się do innego wymiaru. Cofasz się delikatnie w przeszłość i przeżywasz podobne rzeczy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@viciu03: No raczej nie xd Z resztą nie można niczego wykluczyć. Jak byłem mały śniły mi się kładka nad rzeczką i schody. Potem pojechałem do sanatorium i było dokładnie jak we śnie, takie same miejsce. Czy to było Deja Vu czy co? Nie wiem.
@viciu03: nikomu nie mów, ale wszystko się już wydarzylo a nasze odczucie czasu jako "rzeki" płynącej w jedną stronę wynika z naszych ograniczeń.

Weź sobie grzybki, pomedytuj, poszerzaj Dharmę