Wpis z mikrobloga

Jak ja gardzę takimi ludźmi - najgorszy możliwy typ człowieka. Ta mirabelka jest za poborem do wojska, bo jej zdaniem faceci nie byli na strajkach (xDDD) kobiet, a to by jej zdaniem pomogłoby obalić PiS. Twierdzi, że faceci się tylko śmiali zamiast się przyłączyć do strajku - jakoś statystyki nie pokazała ilu facetów było przeciw strajkom i je wyśmiewało, więc tym samym obraża tych, którzy tam byli i wsparli kobiety. Wyjaśniam jej, że na PiS trzeba już tylko chyba zamachu stanu i sam strajk przeciw poborowi gówno da, tak jak gówno dał w sumie strajk kobiet. Sama ma pretensje, że to przez nieprzyłączenie się facetów do strajku nie udało się "spuścić PiSu w klozecie" jednocześnie szczycąc się jakby udało im się pokonać PiS xD. #!$%@? jakim trzeba być degeneratem, żeby chcieć decydować o wysyłaniu mężczyzn na wojnę, żeby ginęli dlatego, że jej zdaniem nie było ich na strajku kobiet xD. Jak trzeba być głupim, żeby jechać po facetach, że są miękkimi fajami bo nie wyjdą na ulice protestować, a jedynym rezultatem strajku kobiet było tak naprawdę to, że były pałowane przez policję xD. Strajki nauczycieli, rolników i kobiet pokazały nam, że PiSu to nie rusza niestety. Na PiS trzeba innego sposobu, a jak zasugerowałem zamach stanu to mi wytknęła, że czemu nic w tym kierunku nie robię xD. No, bo przecież odbicie władzy przez zorganizowaną grupę wywrotową, którą trzeba by najpierw zorganizować jej zdaniem to tak prosta rzecz jak wyjście na ulicę z transparentem "moje ciało moja sprawa" i pokrzyczyczenie kilka godzin w tłumie. No, ale jak tego nie zrobisz to jesteś "miękka faja". Gdzie miała oczy jak wielu facetów stało razem z kobietami i strajkowało? Jak napisałem wyżej - jej zdaniem facetów na strajkach kobiet nie było, jedynie się śmiali z nich - pewnie opiera swoją statystykę na wpisach twitterowych fanów PiSu i Konfy, więc tym samym obraża tych mężczyzn, którzy wsparli kobiety. Mirki, mam nadzieję, że wasze różowe były wam wdzięczne za wsparcie w strajkach, bo taki degenerat jak ta użytkowniczka jawnie pluje wam w twarz. Tak, więc gińcie jej zdaniem wysłani na front z winy tego, że jest ślepa i was nie widziała na strajkach kobiet. Zajebiście tak rozporządzać cudzym życiem i popierać pobór do wojska kiedy samemu się nic nie ryzykuje, bo przecież to wina facetów, że strajk kobiet nic nie dał xDDD. Ha tfuuu na takie kobiety.

#logikarozowychpaskow #wojsko #niebieskiepaski #bekazpodludzi #redpill #feminizm #bekazfeministek #bekazrozowychpaskow i w sumie #przegryw żeby poszkalować
Pobierz LubieChleb - Jak ja gardzę takimi ludźmi - najgorszy możliwy typ człowieka. Ta mirabe...
źródło: comment_1660276881bIS1f747zeHrGDeuGOeBNB.jpg
  • 49
@DanyDwaBanany: Jakie #!$%@? Julki xDDD? Co ty #!$%@? gadasz xD? Czy ja gdzieś napisałem, że mam pojęcie jak to zorganizować i że - co ważniejsze - chce to robić z jakimiś dzbaniarami w kolorowych fryzurach xD? Ja tylko oceniam jak daleko ludzie musieliby się posunąć, by obalić PiS patrząc przez pryzmat tego co ta partia odstawia i jak jest zakłamana i nieustępliwa. Jak ty połączyłeś te #!$%@? julki ze mną (
@DanyDwaBanany: Serio tak to widzisz? Przecież wytłumaczyłem ci, powód jest prosty: PiS jest nieustępliwy i za nic ma głos ludu, więc moim zdaniem nie będzie chciał ustąpić że stołka, a więc trzeba będzie go usunąć siłą w mojej opinii.

Czemu wy wykopki macie taką pokrętną logikę? To że mam taką opinię a nie inną to wcale nie wymusza na mnie całkowitej znajomości tematu.
To tak jakbym powiedział: "Rosja jest zła, trzeba
Jakie sa obiektywne przesłanki wg że w tym kraju nie ma juz demokracji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DanyDwaBanany: o #!$%@? to się nadaje na #thebestofmirko xDDD

Wejdź na tag #bekazpisu albo poczytaj dowolny serwis informacyjny to się przekonasz jak nasza władza stosuje się do tego czego wymaga od nich demokracja xD.

I moja teoria nie jest pokrętną - jest prościutka: PiS udowodnił, że jest zdolny do wszystkiego,
wybory? A nasz wiarę w wybory po fałszowanych głosowaniach i tych machlojkach PiSu? To nie jest takie pewne na dziś dzień patrząc do czego są zdolni ( ͡° ʖ̯ ͡°) .


@LubieChleb: Xdd Ale ty wiesz że program ekonomiczny pisiorów jest popierany przez większość ludzi w Polsce. Największe różnice są na światopoglądzie. A światopogląd większość Polaków ma taki bardziej pomiędzy konserwami a neuropa.
@Yurakamisa: wiem to lepiej od ciebie . Wybory wygrali ledwo. Jeszcze gorzej Duda na prezydenckich. Rośnie nam pokolenie #!$%@? na PiS. Przybywa Julek z prawami wyborczymi. PiS wiecznie rządził nie będzie, chyba, że #!$%@? to o czym mówię. Takie jest moje zdanie.