Wpis z mikrobloga

Poza ogromną skalą katastrofy ekologicznej, zwyczajnie szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy lubią wypoczywać nad wodą. Dużo osób poinwestowało w łodzie, patenty, żeby móc wypoczywać. Jestem ciekawy, czy w ten weekend też będzie tyle osób na motorówkach i innych 'pojazdach wodnych" na Odrze. Byłem się też rano przejść nad Odrę (okolice Mostu Milenijnego, Kozanowa (jednostki wojskowej). Gdzie są informacje ostrzegawcze? Przecież tam ludzie przychodzą z dziećmi, psy piją wodę, ludzie bez większego zabezpieczenia wchodzą do wody wprowadzając łodzie.
PS dla mnie to skandal, że nie ma SMSów ostrzegawczych o skażeniu. Byle liść się poruszy na drzewie i przychodzi informacja, teraz cisza....
#odra #wroclaw
  • 31
nie tylko oni, ucierpi też wiele biznesów, czy to ośrodków wypoczykowych / agroturystyki, albo sklepów wędkarskich, bo po co nad Odrę jechać jak ani łowić nie można i do tego strach jest się kąpać / pływać łódką.


@FrasierCrane: dokładnie też o tym mówię. Pięknie porobione przystanie, wszlekie "plaże" nad Odrą. Ja wiem, że wielu się nie przejmie, ale jak ja zwyczajnie prawie codziennie wzdłóż Odry spaceruję, to sobie jednak odpuszczę na
@bachus: ja mam tylko nadzieje, ze z tym chlopek ktory tydzien temu na mirko pytal o bajkal i mozliwosci plywania tam, jest wszystko ok. Bo jak pisalem ze to woda z odry i strach wchodzic, to stwierdzil ze to woda stojaca wiec czystsza. Musze tego wpisu poszukac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bachus A jak maja być SMSy jakby to oznaczało, że ktoś się przyzna do tego że coś się #!$%@?ło. Mądrzej o tym nie wspominać. Problem się dopiero ruszy jak się okaże, że jakiemuś księdzu piesek umarł po wypiciu wody albo że firma w 10 procentach należy do kogoś z list PO. Wtedy pewnie temat będzie grzany.

Szkoda gadać. Ochrona środowiska w Polsce to jest żart i tyle.
@bachus jestem w stanie założyć się o flaszkę, że zaraz tęgie głowy z PiSu wymyślą coś co to przykryje.

Jedynie ludzie znad Odry będą o tym pamiętać. Tylko oni to nie są fajni bo na zachodzie to głosują za PO więc i tak stracony region.

Przecież w tym kraju całkiem sporo ludzi nie pamięta co się działo po 5 minutach od afery. Jeszcze ja przeinaczają i wychodzi ze to wina tych drugich.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bachus: pytanie jeszcze jakie to konkretnie jest skażenie, bo rybom łatwiej zaszkodzić niż psu. Nie śledzę jakoś mocno tematu, ale raczej kontakt z tą wodą nie zagraża życiu.
takiego to w sumie nie szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: nie zgodzę się. Nie każy musi się znać. Po to właśnie powinien być alert RCB, przy każdej "plaży" tabliczka itd.Weekend idzie, niektórzy ludzie są ignorantami, lub nie śledzą wiadomości i np. dzieci będą po pas w wodzie, psy.
zwyczajnie szkoda mi tych wszystkich ludzi, którzy lubią wypoczywać nad wodą


@bachus: To nic w porównaniu jak mi szkoda tych wszystkich ludzi którzy postanowili nie wyjeżdżać z kraju. Tfu-pis niszczy im życie na każdym kroku.
niektórzy ludzie są ignorantami, lub nie śledzą wiadomości


@bachus: no ok, ale jeśli ktoś ci mówi, że ta woda to syf, a ty nie dość, że masz to w dupie, to jeszcze przeciwko nawet chłopskiemu rozumowi stwierdzasz, że stojąca woda jest czystsza to machającypapaj.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bachus: żyjesz w kraju, w którym nie daje się #!$%@? o zdrowie i życie ludzkie, więc nie wiem skąd zdziwienie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A jak maja być SMSy jakby to oznaczało, że ktoś się przyzna do tego że coś się #!$%@?ło.


@Darth_Gohan: no ale wszyscy wiedzą, że się #!$%@?ło. Mleko się rozlało.

@bachus: a jak tam afera Szumowskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)