Wpis z mikrobloga

@mlek: dlaczego dla przyjezdnych? To są po prostu miejsca z dobrym jedzeniem, i na pewno nie za miliony monet.

Ale potwierdzam, szaszłyki lubelskie są dość słynne, tylko dojazd kiepski ;)
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: to ja tylko dodam, że jak raz wpadłem odebrać Płow Uzbecki z Chiszy to Pani wydająca posiłki na zapleczu mnie przepraszała że to tyle trwa ale wszystkie mikrofalówki mają zajęte.. to tyle w temacie dobrego jedzenia tam. Oczywiście grill przy wejściu wygląda zachęcająco i roznosi zapachy po okolicy ale główne gotowanie odbywa się na zapleczu i ja bym tego lokalu raczej nie polecał, szczególnie że sporą część ceny to koszt
  • Odpowiedz
@klepka: Nie ma czegos takiego w Lublinie.

Gruznskie specjaly to tylko w Mala Gruzja - chinkali oraz bulki z nadzieniem

Szaszlyk na Nowy Swiat 40

Jak pizza to Al Nero, Wloska Sztuka, Il Rifugio

Madragora ma ciekawe jedzenie czy Za Kulisami.

Omijaj szerokim lukiem Sw Michal, Sexy Duck, Dirty Joe, Chisza - tlusty syf bez smaku, aby zapchac kiche, z wysokimi cenami ktore nijak nie odpowiadaja jakosci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Dziękuję za pomoc @wcaleniepchamsiewmultikonto @dominos-will-fall @BarkaMleczna @taktoto @mlek @Matixrx @Rdzawo_brody98 @White_power @karol-domanski33 @LubieSzaszylkiZLublina @MG78

Wołam bo BYĆ MOŻE ktokolwiek chciałby dowiedzieć się gdzie byłem. Otóż SW Michał nie miał już miejsc więc padło na Chiszę. Byłem szefem kuchni z 8 letnim doświadczeniem więc pozwolę sobie ocenić zamówione pozycję wg paragonu:

1. Lemoniada butelkowana winogronowa 10/10
2. Wino białe Rkatsiteli 4/10 (nie przepadam za Gruzinskim winem)
3. Chikali 10/10 (bulion idealny, mięso przepyszne,
klepka - Dziękuję za pomoc @wcaleniepchamsiewmultikonto @dominos-will-fall @BarkaMlec...

źródło: comment_1660494915nrtnZ5owaeGbnu0oRoNh86.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz