Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś myśli, że katastrofa ekologiczna na Odrze może przyczynić się do upadku rządu pis, to polecam zejść na ziemię i przypomnieć sobie jakimi ludźmi są kaczyński, ziobro i cała reszta tej hołoty z #pis

Nawet jeśli skala katastrofy byłaby porównywalna z Czarnobylem, nawet jeśli poparcie społeczne będą mieli poniżej 10%, to myślicie, że oddadzą władzę, ot tak, w demokratycznych wyborach? Nie oddadzą, tak samo jak #trump by nie oddał, gdyby miał takie same możliwości jak kaczyński. Taka jest prawda.

Kaczyński i jego ludzie za daleko zaszli, mają za dużo do stracenia i zbyt duże konsekwencje mogą ponieść gdyby teraz stracili władzę. W Polsce będzie dyktatura w stylu frankistowskiej Hiszpanii. Mark my words. Dlaczego tak uważam? Bo wiem jakim człowiekiem jest kaczyński, wiem, że policja i wojsko będzie wykonywać jego rozkazy.

Każda dyktatura kiedyś upada, ale ja nie jestem na tyle silnym człowiekiem żeby z tym walczyć i jako podatnik też nie chcę finansować tego reżimu, dlatego zdecydowałem się na #emigracja. Myślałem o tym od dobrych 10 lat ale dopiero rząd pisiorów mnie do tego zmotywował ostatecznie i od nowego roku zaczynam nowe życie w nowym kraju ¯\_(ツ)_/¯


#polska #odra trochę #bekazpisu ale to beka przez łzy (,)
O.....r - Jeśli ktoś myśli, że katastrofa ekologiczna na Odrze może przyczynić się do...

źródło: comment_1660339870ySnIUpAK8T7Rco7IiJyaNF.jpg

Pobierz
  • 60
@Oppositionsfuhrer: Wyjechałam w 2018, bo stwierdziłam że z PiSem u władzy ten kraj za daleko nie pociągnie. Od kiedy wyjechałam mam wrażenie że z roku na rok jest gorzej. Głosuje w wyborach, mam nadzieje kiedyś do Polski wrócić, ale na ten moment cieszę się, że podjęłam tamta decyzję i dzisiaj na problemy w PL mogę patrzeć z boku. Powodzenia na emigracji i piateczka!
i już przypełz pisowiec


@Kryspin013: I 60 groszy wpadło. Nie udawaj - jesteś POPiSowym trollem. Tworzysz wizję świata - "albo jedni albo drudzy" "Wybierzmy mniejsze zło". PiS nic nie zrobiło PeOwczykom, PO nie zrobi nic PiSowcom. Ręka rękę myje.
@ChansonsDeGeste: Przecież to był jeden z najbardziej nieudolnych rządów w historii tego kraju, aż PiS nadszedł po raz pierwszy. Kaczyński oczywiście teraz sobie Olszewskim mordę wyciera, a sam przecież miał niemały udział w tym, że tamten rząd upadł. Wszyscy w parlamencie mieli go dość.
Nawet jeśli skala katastrofy byłaby porównywalna z Czarnobylem


@Oppositionsfuhrer: jeśli potwierdzą się niemieckie badania na temat związków rtęci w rzece, to ta katastrofa ma szansę Czarnobyl zostawić sporo w tyle jeśli chodzi o skutki długofalowe.

Co do reszty - pełna zgoda. Suwerenowi się w wiadomościach przypomni, że Czaskoski osobiście poszedł i zepsuł Czajkę i zalał Polskę gównem, a Tusk stał obok i rechotał złowrogo, a teraz przy tej Odrze to pewnie
Kaczyński i jego ludzie za daleko zaszli, mają za dużo do stracenia i zbyt duże konsekwencje mogą ponieść gdyby teraz stracili władzę


@Oppositionsfuhrer: Polacy nie rozliczyli nawet PRLu a typ uwierzył w przekaz platformy, że będą kogoś rozliczać xDDD identycznie pisowskie pelikany wierzą, że teraz to już na pewno PiS zamknie Tuska XD i tak od ponad 30 lat sobie wierzycie co 4 lata że będą zamykać kogoś innego, a oni
Ja to już po dziennikarzach TVP w jakimś sensie zauważyłem. Nie sprzedajesz swojej godności na jedną kadencję rządu. Myślę, że tam wszyscy co najmniej oczekiwali, że PiS będzie rządził 20 lat i będą na fali prawie do końca życia.