Wpis z mikrobloga

  • 0
@DrMagK2 nie jestes jedyny też mnie dzisiaj po 5 budzili. Jak się jutro powtórzy to ja dzwonie na bagiety. (Raz już nawet jasna gore zgłaszałem na bagiety skutecznie jak się darli do 23)
  • Odpowiedz
@DrMagK2: @markhausen: @Azerbejdzanski: @Ovis_aries: @HPLC: Obudzili mnie jakoś ponad godzine temu (a mieszkam pod miastem) i teraz zastanawiam sie na ile legalne jest zaintalowanie małej armatki z policyjnym gazem pieprzowym (nomen omen, która jest używana do zaprowadzania tłumów do zachowania zgodnego z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) sterowanej na wifi przy płocie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Absydion chętnie też zainstalowałbym coś takiego, aktualnie mieszkam w Mykanowie, akurat mam dom obok ulicy gdzie przechodzą, ewentualnie świecenie zielonym laserem ale to raczej nie odstraszy ( ͡° ʖ̯ ͡°).
A tak poważnie to nie wiem co mają z tymi śpiewami i #!$%@? innych, sataniści czy ateiści jakks nie łażą wszędzie i nie drą mordy.
  • Odpowiedz
@DrMagK2: co do odpowiedzi na drugie pytanie. Oni czuja się trochę ponad prawem i w swoim odklejeniu uważają że my, jako "mieszkańcy świętego miasta" cieszymy się widząc ich w swoich okolicach (a tak nie jest bo nawet na nich nie zarabiamy ze wzgledu na to że zawsze jedzie za nimi ich katering a w samym mieście na wszystkim zarabiają paulini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Absydion mi by to nie przeszkadzało gdyby sobie po prostu szli, niech nawet śpiewają ale o przyzwoitej porze, a nie ze ludzie do roboty idą czy chcą odespać nockę a oni #!$%@?ą pioseneczki przez megafon, srają po krzakach i wyrzucają wszędzie śmieci, a z tym sraniem na witrynę sklepową to jestem gotów uwierzyć, wiele już historii słyszałem od ruchania w krzakach, po podpalenia śmietników itp.
  • Odpowiedz
Ilość śmieci jakie za sobą zostawiają (przy braku kupowania czegokolwiek na miejscu poza własnym cateringiem i jakimiś domami pielgrzyma/restauracjami należącymi do paulinów mieszczących sie w kompleksie jasnogórskim) swoje robi a potem sie dziwić że młodzi ludzie chcą stąd uciekać i jest namniejszy poziom szczęśliwości społecznej w całej polsce xd To miasto wymiera i takie są fakty a pielgrzymi w dużej mierze się do tego przyczynili
  • Odpowiedz
@DrMagK2: co do ruchania w krzakach do na błoniach jasnej góry co roku młodzi ludzie z tych pielgrzymek rozkładają sobie namioty i robią katolicki woodstock xd mam relacje od bezpośrednich świadków a sam bedac niedaleko jasnej góry widziałem pielgrzymów idących z całą reklamówką litrowych flaszek wódki (3 chłopa, wódy chyba z 5-6 flach, pewnie przetwory robią czy coś w tym domu pielgrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Absydion żeby tylko alkohol, jeden ze znajomych poszedł na taką pielgrzymkę z innego miasta i co 3-4 osoba była po krysztale ()
  • Odpowiedz
@DrMagK2: zasadniczo jest tak że młodzi ludzie na pielgrzymkach pochodzą z bardzo konserwatywnych rodzin z małych miejscowości i kiedy nadaża się okazja "zerwania ze smyczy" i pójścia samotnie w pielgrzymke niemalże bez opieki od razu korzystają i potem robią różne rzeczy xd
  • Odpowiedz
@DrMagK2 co do zgłaszania mam wrażenie że jakby zebrać więcej osób którym to przeszkadza z okolicy może by się dało ich namierzyć kto dzisiaj darł mordę i jakoś zadziałać bardziej zbiorowo
  • Odpowiedz