Wpis z mikrobloga

@CM711: jezeli naprawde jest promka 12+12 to nawet takiego który od kilku lat nie pije piecze odbytnica że sobie nie kupi browarka po 1,5 za sztukę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ten żal przekierowuje na tych którzy sobie kupią a nie o to chodzi w terapii odwykowej - oni powinni nauczyć się realizować w inny sposób, nie czuć żalu za utraconymi okazjami do taniego chlania, to jest nadal
@heniek_8: przypuszczalnie masz racje, ale ja nigdy nie chlalem bo byla okazja, czy tam promocja, czy tam cos. Cena nie stanowila zadnej przeszkody. Tylko 40% sie liczylo. Kazdy zyje jak chce, chleje jak chce, i ma swoje powody zarowno zeby chlac, jak i przestac. Mowie tylko, ze kazdy normalny żul kupuje alk po to, zeby sie sponiewierac, a nie po to, zeby postawic go w barku. Zreszta ilestampak w promocji wyglada
@extraordinary_seaman: a ja np jak widzę promke 2+2 proszki do prania to kupuję, bo kiedyś je wykorzystam na pewno, nie zepsują się, a taniej nigdy nie będzie
Nie znaczy to że od razu przez długi weekend wszystko zużyję, ale nawet gdyby - to kogo to obchodzi?

Tymczasem kiedy zobaczy mnie czujny sąsiad jak ładuję do bagażnika 4 proszki to będzie zmuszony, żeby poczuć się lepszy, komentować i narzekać na mnie (