Wpis z mikrobloga

Jakiś dowód że to konkretnie wina rządu a nie samorządów gdzie większość ma opozycja?

Maksyma łacińska głosi że ten jest sprawcą, komu przynosi korzyść. Więc sorry Batory ale udowodnienie jest po waszej stronie

Aha przypominam że okazało się że to nie sprawka słynnego zrzutu ścieków

#odra
  • 55
  • Odpowiedz
@Arboree

wyróżnianie opozycji w samorządzie


Dlatego właśnie polaczki nie dorosły do cywilizacji ruchów oddolnych. Wam to tylko centralne sterowanie w głowie. Pieczontkie z warsiawy zobaczycie i kwik zachwytu. Autonomia regionów to dla was separatyzm.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Maksyma łacińska głosi że ten jest sprawcą, komu przynosi korzyść.


Czyli mówisz, że wystarczy spojrzeć kto bardzo długo ukrywał temat, dwa tygodnie badał wode i twierdził że wszystko git, po czym jak Niemcy po dniu badań stwierdzili ogromne skażenie i fali śniętych ryb nie dało się już ukrywać dalej i mamy winnego?
  • Odpowiedz
no tylko że nie widzisz w tym wszystkim big picture. Chodzi o rządy w kraju, a nie jakieś tam samorządziki


@Arboree: #!$%@? dokładnie takie same wymijające odpowiedzi, jak taksówkarze spytani, dlaczego ja jako klient mam nie wybrać tańszej i lepszej jakościowo alternatywy :p Hurrr durrr młody jesteś, nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arboree: brak zdecydowanego działania rządu jest zbyt podejrzany, aczkolwiek oczywiście, może to być samorządów

Jak dla mnie mogłyby i te samorządy upaść (siedlisko kolesiostwa, łapówkarstwa i układów) jak i rząd (siedlisko łapówkarstwa, kolesiostwa i układów) xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arboree: ej, trepie, ale wiesz, że to pisowskie wody polskie zezwoliły na zrzut syfu, a firma jest powiązana z pisowcamj? Samorząd zabronił zrzutu tego syfu do oczyszczalni ścieków, bo był zbyt toksyczny to pisowcy znaleźli kumplom inne rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@Arboree: Zadziwiające jak nie potrafisz powiązać oczywistych kropek - nie ma w tvpis że opozycja zatruła wode... Więc czyja to wina?

Czemu tyle czasu zajęło wybicie się tematu?
Wam naprawdę powinni zabrać możliwość głosowania, powinien być najpierw jakiś test na logiczne myślenie
  • Odpowiedz