Wpis z mikrobloga

@molksiazkowy1111 wzmacniać mięśnie które są obok, często urazy są spowodowane tym że mięśnie obok są słabsze i ten najmocniejszy jest za bardzo obciążony bo pracuje tak jakby za tamte, poczytaj z jakimi mięśniami współpracuje ten który chcesz wzmocnić
@kalamarnica22: Chodzi o proste ćwiczenie. Chwytasz coś w rękę i trzymasz ją podniesioną jakbyś salutował (coś jak Hitlergruß tylko z przedmiotem). Muszę tak utrzymać rękę 10 min z ciężarem ok 0,5 kg. Mięśnie drżą po 3 min (jakby skurcze). Ćwiczę z odważnikiem 2 kg i i 3 seria po 70 sekund ledwo wytrzymuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@molksiazkowy1111: Po pierwsze, korona nie waży aż 2kg, przynajmniej w moim przypadku tak było, bliżej 1kg czy nawet 0.5kg, choć oczywiście nie wiem dokładnie ile. Spróbuj z właśnie takim obciążeniam (ja ćwiczyłem z 0.5kg). Po drugie, najlepiej po prostu w trakcie zmieniać rękę na drugą, jednocześnie razem ze świadkiem drugiego z przyszłych małżonków - jak jeden z Was decyduje się na zmianę, wtedy jednocześnie robi to drugi. Jeżeli z 2kg wytrzymujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@molksiazkowy1111: A ok, przeczytałem ale tego nie zapamiętałem. W takim razie tym bardziej powinieneś do tego używać właśnie ciężarka ok. 0.5kg (jak sam zresztą poniekąd zauważyłeś ze stwierdzeniem o wytrzymałości vs sile).