Wpis z mikrobloga

Co można robić w #lodz oprócz przejścia się ulica Piotrkowską która z resztą szału nie robi xD dwóch lokalsow nie jest w stanie mi nic powiedzieć oprócz tego żebym szedł do Zoo xDDDD
  • 16
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: Możesz jeszcze iść do manufaktury, ale to po prostu centrum handlowe jak wiele innych, jak lubisz to masz jeszcze parę pofabrycznych kompleksów (jak na przykład Księży Młyn) i kilka muzeów. Poza tym nic, naprawdę.
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: Zoo jest jedną z lepszych tego typu atrakcją w Polsce, więc to dobra rada. Problemem jesteś ty, twoi znajomi cię nię rozumieją gdyż nie wiedzą czego oczekujesz. My też nie wiemy. Potrafisz napisać czego oczekujesz czy będziesz marudził że nic w tej Łodzi nie ma?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mike_Ainsel
@bigasslover w zoo byłem w Wiedniu a to podobno jedno z najlepszych w Europie więc Zoo już mi się nie chce. Knajpy i galerie mam w Krakowie, bardziej chodzi mi o jakieś atrakcje turystyczne, historyczne - może muzea? No nie wiem coś ciekawego xD
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: będąc na księżym młynie zahacz o pałac Herbsta tam jest muzeum i ulotki o innych muzeach.
Nie wiem jak w sobotę z godzinami otwarcia...
Na pietrynie to olej knajpy a pooglądać kamienice. Warto zwiedzić tak wiele innych ulic, ale niestety niektóre kamienice nad którymi by się spuszczali w Warszawie i dbali i chuchali u nas się sypią.
Warto też poszukać murali.
  • Odpowiedz
@bigasslover: muzeum sztuki ms2 + muzeum ms1 na Gadnskiej, palac Herbsta + ksiezy mlyn + muzeum kinematografii, cmentarz zydowski na Brackiej najwiekszy po berlinskim w Europie. Muzeum wlokiennictwa w bialej fabryce Geyera + skansen zaraz za + Ogrody Geyera na jedzenie
  • Odpowiedz