Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Pamiętam, jak 5-6 lat temu robiłem zakupy w sieciówkach pokroju Zara, H&M, Reserved i zawsze coś potrafiłem sobie znaleźć.
Obecnie jak wchodzę do tych sklepów to nic nie ma. Po prostu.
Zara ma jakiś śmieszny wybór. Kiedyś praktycznie połowa sklepu to były koszule, marynarki, polo itp. Teraz jedna malutka sekcja ubrań takich "do biura" i wyboru brak.
Wchodząc do H&M czuję się jakbym wchodził do ciucha. Ostre niebieskie światło, wieszaki tak ciasno rozstawione że uschnięte dziecko z obozu się nie wciśnie. Jakość ubrań to jakiś żart, mimo, że kiedyś kolekcja Basic stała na poziomie. Tak samo jak kolekcja L.O.G.G z której mam spodnie ponad 6 lat i nie mają żadnych przetarć i wyglądają świetnie.
W Reserved dotykając ubrań czuję się jakbym dotykał najtańszych chińskich materiałów, #!$%@? wzory w jakieś #!$%@? leniwce tasiemce inne gówna. Do tego ceny po 170zł za parę dżinsów które rozpadną się po jednym większym kroku.
Dodam jeszcze koszule z latami na łokciach. Ogólnie ciuchy z łatami na łokciach to jakaś pomyłka i nie mam pojecia kto to nosi. Jak chcesz czegoś funkcjonalnego to nie kupujesz koszuli. Jak chcesz koszulę to nie spodziewasz się, że będzie miała łaty na łokciach, guziki do spinania mankietu przy podwijaniu i do tego czasami jeszcze dorzucają albo "ucho" do powieszenia na plecach albo jakiś durny guzik idealnie na środku pleców. Na cholerę to komu?

Jeżeli chodzi o ubrania z sieciówek to chyba się już poddałem. Od ponad roku nic nie znalazłem, co by mi się podobało. Kiedyś brałem znajomych i czasami im doradzałem co kupić, czego nie, co będzie wyglądać spoko z daną budową ciała itp. dzisiaj to nie ma sensu.

#ubierajsiezwykopem #modameska
  • 6
@Krzysu: W jakim H&M takie światło? Byłem ostatnio w Galerii Młociny w Warszawie i tam H&M jest bardzo elegancki, dwupiętrowy. Duży wybór normalnych koszul i innych bardziej eleganckich ubrań. Dla mnie to wciąż o wiele lepszy sklep niż C&A, które jakość ma naprawdę beznadziejną i jadą całkowicie po taniości.

A design to kwestia gustu, mi akurat koszule z łatami na łokciach się podobają ¯\(ツ)