Wpis z mikrobloga

@rafson1672 masz może jego ostatni lajt? Czy ktoś z jego partii interesuje się zdrowiem psychicznym Maxa?? Przecież chłop ma zaawansowaną schizofrenię, depresję i uważa się za nowego Mesjasza. Taki trochę Dawid Ozdoba z amerykańskim akcentem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rafson1672: Ja #!$%@?, czytając to nachodzą mnie wątpliwości, czy on naprawdę tak się odkleił, czy to jest jakiś sprawnie przemyślany od początku do końca trolling, by wyciągnąć hajs od naiwnych, bo to wszystko przypomina jakąś sektę, a on jako jakiś kaznodzieja stoi na jej czele i wygłasza te brednie..
@Kurczak2022: Utworzył "niezależne autonomiczne republiki w Polsce". Oznacza to, że w każdym mieście, gminie czy na wsi jeśli ktoś nie uznaje obecnej władzy to może utworzyć taką "autonomiczną republikę" i ogłosić się prezydentem.
@rafson1672 wiem, oglądałem ten występ. Coraz więcej tych prezydentów, Duda, kolonko, Potocki, Kononowicz, generał Jabłonowski ( ͡º ͜ʖ͡º) i teraz jeszcze kilku dojdzie. Mamy w kraju więcej prezydentów niż lekarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)