Wpis z mikrobloga

Zawsze komentując wady kapitalizmu kuce krzyczą socjalizm xD


@okno2137: Nie rozumiesz lewaku, kapitalizm jest dobry jak prezes ogromnej firmy jest prawicowy (jak ten typ od okien [w sumie trafiłeś z nickiem xDDD] z tymi gównobilbordami o kochającym Jezusie, gdzie są te dzieci i inne gówna), ale kapitalizm jest zły jak idzie za daleko i Netflix wrzuca czarnych aktorów do filmów
@Deykun: to spaczony kapitalizm który nic z definicją kapitalizmu znaną od lat nie ma wiele wspólnego. Rynek w wielkim skrócie to jest usługa lub tworzenie i sprzedawanie produktów czy handel. Nieuczciwa konkurencja,korupcja itp nie mieści się w kanonie rynku jakkolwiek. To jest poza rynkiem ale ma umocnić sytuację na rynku,uzyskać monopol i najlepiej przychylność władzy a nawet władzę nad władza. To nie jest wolny rynek
@BelzebubK:

to spaczony kapitalizm który nic z definicją kapitalizmu znaną od lat nie ma wiele wspólnego.

"To nie był prawdziwy kapitalizm"

Rynek w wielkim skrócie to jest usługa lub tworzenie i sprzedawanie produktów czy handel.

Jesteś tak niekompetentny, że mylisz kapitalizm z rynkiem. Rynek i sprzedawanie produktów miałeś nawet w ZSRR. Piszesz jakbyś ekonomi uczył się od JKMa.

Nieuczciwa konkurencja,korupcja itp nie mieści się w kanonie rynku jakkolwiek. To jest poza
@Deykun: wow ale jesteś błyskotliwy. Piszę w prosty sposób bez zbędnego wchodzenia w szczegóły i tyle bo bardziej niż niekompetentnych #!$%@?ą mnie przemądrzali Ą Ę.Już łatka ucznia JKMa i wyznawcy wolnego rynku widzę dodana-te urojenia chyba się przekładają na to co piszesz.Ani słowem nie powiedział nic o socjalizmie i nie wiem po co go tu mieszasz. Obecna forma "kapitalizmu" jest chora i niebezpieczna i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma
@SmacznyPies: ogólnie to maja racje, po prostu uprościli te mysl, aby dostosować ja do swojego przeciętnego wyborcy czyli wykopka kuca debila.

musicie się w końcu na tym wykopie nauczyć jak j na czym polega marketing polityczny
@Deykun: uuu zapiekło. I znowu ty wiesz,że ja nie wiem/nie rozumiem heh. Poprodukuj się jeszcze a ja się pośmieje. Napisz coś o kapitalizmie jesteś taki inteligentny,merytoryczny i oczytany szkoda by ta wiedza przepadła w niebyt