Wpis z mikrobloga

Daj plusa i napisz w komentarzu, co byś chciał(a) bym Ci narysowała, a ja to uczynię! #glupiewykopowezabawy

Rysunek gwarantowany dla pierwszych ośmiu osób. Chyba, że będzie mi się chciało dłużej bawić albo kontynuować następnego dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, i nie przerysowuję awatarów.

/jakby ktoś chciał lajkować moje fanpejdże z rysunkami to można tutaj lub tutaj/ #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
Pobierz kvoka - Daj plusa i napisz w komentarzu, co byś chciał(a) bym Ci narysowała, a ja to ...
źródło: comment_1660590388VEG3SF80fXwBK68o9VsX7M.jpg
  • 145
@kvoka: Ty to rysujesz, czy odrysowujesz od wzoru? Bo mam wrażenie że te bardziej skomplikowane (kura, pies od wsi, goku) to przeryski, a własne rysunki to rower i wiąż z pięciu kresek xD
ale ja Cię wolałem jak pisałaś o kryminałach, a nie rysowałaś mazgaje


@gpawelpl: no okej, czyli można albo pisać, albo rysować, nie można dwóch rzeczy na raz, tak?
A może dasz rade narysować zazdrosnego Jowisza, który zazdrości Saturnowi jego pięknych pierścieni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ahura_mazda: Drogi Mirku, niestety moja wizja tego rysunku jest zbyt szczegółowa na tak krótką i szybką formę, którą robię w tym poście, dlatego też postanowiłam skleić moje wyobrażenie w postaci takiej graficzki. Mam nadzieję, że Ci się spodoba i przepraszam, że nierysowane, no ale sam rozumisz, za dużo mazania by
Pobierz kvoka - > A może dasz rade narysować zazdrosnego Jowisza, który zazdrości Saturnowi j...
źródło: comment_1660642197MFdNbKkcsvrCK3S7WC223C.jpg
Pierwsza "Rysowniczka" która nie idealizuje swojego wyglądu na rysunkach xD


@KubaGold22: Ale ja właśnie siebie wyidealizowałam na tym portreciku :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((