Wpis z mikrobloga

Cześć. W ciągu paru miesięcy dwie dętki z uszczelniaczem w środku poszły mi w tym samym miejscu, czyli przy wentylu guma się rozkleiła i zaczęło uciekać... Jeździłem tylko do pracy. A specjalnie kupiłem takie dętki żeby nie męczyć się z dziurami. Ma ktoś pomysł dlaczego? Czy to wina źle zrobionych dętek? Dodam, że kiedyś rozwiercałem otwory w obręczy, żeby zamiast presty wkładać samochodowe i razem z tym rozwierciłem opaskę w obręczy. Czy może to być przez to i teraz ta obręcz jakoś szarpie to miejsce przy wentylu? Już nie wiem co mam robić... Myślę żeby kupić taśmę gorilla i przykleić to jako nową taśmę i wtedy sprawdzić z nowymi dętkami.
#rower
zMakreliFilet - Cześć. W ciągu paru miesięcy dwie dętki z uszczelniaczem w środku pos...

źródło: comment_1660597741Xk0je2BIYJmwipgCSuQpZO.jpg

Pobierz
  • 15
to otwieraj spór, czy jak to się nazywa, opisz problem i załącz zdjęcie. Ciężko będzie sprzedającemu powiedzieć, że to twoja wina i najpewniej się skończy oddaniem hajsu bo allegro też widzi konwersację. To nie jest żeby #!$%@?ć sprzedającemu, ale żeby przestał sprzedawać to gówno, jeśli inni użytkownicy mają ten sam problem. Gościu ma prawo nie wiedzieć, więc nie bądź obraźliwy, albo prestensjonalny.