Wpis z mikrobloga

@inko-gnito: Sprzedaje własne produkty na których marże mam w stekach %, nie wiem w jaki sposób miałbyś zarabiać na nowym sklepie który ma tak niskie marże. Weź pod uwagę, ze będziesz zawsze musiał wyrzucić kasę na reklamę.
@Wychwalany: Kolego jak produkujesz własne rzeczy to możesz mieć wysoka marże, nie każdy jest Januszem co kupuje w hurtowni i sprzedaje w detalu.

@inko-gnito: Produkujemy i sprzedajemy pluszowe zabawki w UK, w detalu mamy przebitkę do 400%, w hurcie oczywiście mniej ale wciąż jest co najmniej 100-150% w zależności od produktu
@inko-gnito: To jest na mała skale, nie zlecamy produkcji innym bo to oczywiście podwyższyło by to koszty produkcji, lub musielibyśmy inwestować dużo kasy w inwentarz. Jesteśmy jednym z niewielu miejsc w UK gdzie możesz wyprodukować zabawki w mniejszej ilości bez czekania na to miesiącami.
moja marza jest wysoko bo w granicach 90%, co jest ogromna różnica w porównaniu do 20 czy 30%

To jest na mała skale


@DrGreen_2: jeden woli na dużą skale 30%, inny na skale garażową 90%. To tylko procenty ¯\_(ツ)_/¯