Wpis z mikrobloga

@Kauabang: tak jak ze wszystkimi szosami obecnie. Wybór od ręki jest bardzo ograniczony a często to co wisi w sklepach online jako dostępne jest niedostępne, bądź "14-16 tygodni". :/ Kanion regularnie wysyła tak jak na stronie jest napisane.
  • Odpowiedz
@caballo-blanco: polecam zacząć czytać i przeglądać. Ramie niczego nie brakuje, koła te same. Tiagra jest 10s. Ja na prawdę nie bronie kupować Canyon-a, ale wybacz, za naklejkę nie ma co płacić. Jeśli się Tobie podoba to kup nawet Bianchi w kolorze celeste na sorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@caballo-blanco: jest to ciekawa opcja, ale weź pod uwagę, że ceny używek są dość wysokie. Ja tak sprzedałem po roku mojego AF z bardzo małą stratą. Plus musisz dobrze rower obejrzeć i najlepiej kupić z papierami. Ogólnie kupując teraz nowy gdyby się okazało, że szosa to nie to to sprzedasz raczej bez problemu.
  • Odpowiedz
@caballo-blanco według mnie trochę za dużo jak na rower z okolic 2017-2018 roku, pomimo że stan niemalże idealny. Za 3200 dorwałem dziewczynie Cube Attain Race na Tiagrze i hydraulicznych hamulcach. Tutaj masz 105 + obręczowe. Jak Contenda, to bym brał coś tańszego, na start nie musi wystarczy Ci Sora/Tiagra, zaoszczędzone pieniądze wydasz sobie na ubrania/szpej dodatkowy.
  • Odpowiedz