Wpis z mikrobloga

pytanie do ludzi często umawiających się na randki i poznających nowych partnerów- czy często macie takie sytuacje, że pierwsza randka/spotkanie jest po prostu wyśmienite, cały czas namiętnie rozmawiacie, od razu zyskujecie swoje wzajemne zaufanie i ogólnie macie wrażenie, że to wasza bratnia dusza, a potem na drugim czy trzecim spotkaniu nagle z niewiadomego powodu czar pryska, jest drętwo, sztywno, pojawia się stres i niezręczność i nie jest to totalnie to samo co wcześniej? to częste zjawisko, czy to po prostu ja coś srogo #!$%@?łem?
#zwiazki #podrywajzwykopem #kiciochpyta #seks
  • 19
@Mystoo: na pierwszym spotkaniu jesteście pełni wyobrażeń na temat drugiej osoby. Rozmowa się klei, bo macie dużo nieporuszonych tematów, a później znikają bo już przegadane, a większość ludzi która zna się dłużej rozmawia o swoim życiu codziennym i ludzi dookoła lub wspomina wspólną przeszłość, a tu dla drugiej osoby na pewno jakieś przygody znajomego pierwszej osoby nie będą tak fascynujące, bo go nie zna.

Z czasem schodzi też zauroczenie, zauważa się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mystoo: nie domyślasz się a my się mamy domyślić...
Czasem bywa dretwo, ludzie to nie roboty, mają emocje, humory itd.
Następnym razem pytaj laske co jej nie pasi.
@pravvdaboli: inicjatywa była z obydwu stron, ale po prostu nie mogliśmy znaleźć wspólnego tematu. było więcej tremy i niezręcznej ciszy niż na pierwszym spotkaniu. na pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się o sobie najważniejszych rzeczy i w sumie nie było o czym gadać. za pierwszym razem byliśmy na koncercie, a drugi raz poszliśmy na spacer który dosyć szybko skończyliśmy, bo było niezręcznie i była nuda.

@kosmita: tu raczej nie chodzi o to,
@Mystoo: one to walą czasem w opisach i serio to mają na myśli: "zabaw mnie". Jeśli potrafisz ją rozśmieszyć to jest Twoja. Nie wiem, zadzwoń i jakoś weź zażartuj z tego że dałeś dupy i mogła poczuć się kijowo. Ale wcześniej wymyśl coś, co będzie patentem na następną randkę. Bo umówmy się, skoro na drugiej randce jeszcze nie wylądowaliście u Ciebie/u niej/w hotelu to chadem raczej nie jesteś i możesz tylko
@kosmita: ona ma 18 lat i nigdy nie miała chłopaka. nawet nie pomyślałbym żeby taką dziewczynę starać się zaciągnąć do łóżka tym bardziej, że tak krótko się znamy. ze stresu tak mnie zatkało, że nie potrafiłem być w ogóle zabawny. gdzie polecasz następną randkę żeby nie było tak niezręcznie?
@kosmita: czyli myślisz że dziewica do tego ledwo pełnoletnia też ściągała by majtki na początku znajomości? ja mam bardzo niskie libido, #!$%@? przy kobietach mi ciężko staje przez co nie lubię oraz po prostu wstydzę się seksu. bardziej planowałem z nią związek na dłużej i no to by przyszła pora, ale teraz chyba już po zawodach