Wpis z mikrobloga

@Anthermil: a tak w ogóle to była jeszcze zaawansowana (i tą się robiło już na wyższych levelach). Fajnie napisane ćwiczenia, dobrze porcjowana wiedza - praktycznie samo do głowy wchodziło.
Uczyłem się w szkole ang jakieś 12lat, nie umiałem prawie nic.
Uczę się rok na własną rękę, bcs oglądam już po ang lecz niekiedy brakuje jeszcze słówek, esp jak #!$%@? w sądzie.

Wniosek, przez całą moją edukację waliłem w #!$%@?, teraz nadrabiam :(
@Jcdx: Yup, zakładasz, że robisz 2 unity dziennie (30-50 min w zależności. od poziomu trudności zagadnień) i pyk, w pół roku przerobiłeś całą książkę 2 razy i masz pokaźną dawkę ang. gramatyki wtłoczoną do głowy.

Dla mnie ta zielona to był poziom zbyt zaawansowany. I tak nie pracuje za bardzo z angielskim, więc pewnego poziomu nie przeskoczę przy mojej pamięci i zdolnościach językowych xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@300px: raczej logiczne, to kwestia chęci i praktyki, jak nie potrzebowałeś języka i nie chciałeś się go uczyć to nie ćwiczyłeś więc nie umiałeś. Osobiście angielski bardzo lubię i korzystanie z niego, szczególnie poruszając się po internecie, przyszło dosyć naturalnie. Ale niemieckiego uczyłem się w szkole jakieś 8 lat i dalej #!$%@? z niego wiem, bo nie chciałem się go uczyć i go nie używałem poza szkołą xd
@Anthermil: Ale ja mam to kompletnie w #!$%@? czy jest dostępny już po angielsku czy nie. Inne kraje od razu dostają napisy, płacę za usługę, to dlaczego nie dostaje produktu?

Idąc twoim tokiem rozumowania, powinienem cię wyśmiewać, bo nie potrafisz np. Sam zmienić oleju w silniku, albo nie potrafisz zmienić koła ¯\_(ツ)_/¯