Wpis z mikrobloga

@Spokesboy: Bo kiedyś, gdy mój ojciec umył auto i poszedł do domu, to Szymon wszedł na maskę naszego Caro i nasrał potężnego półpłynnego kloca.
Od tego czasu nienawidzę Szymona.
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Bo ma poglądy prawicowe, które nie za bardzo ukrył w materiałach, które podobno są neutralnie polityczne co niektórych ludzi mocno wkurzyło. Trochę też podobno tylko powierzchownie opisuje pewne tematy i robi odcinki na szybko, żeby stałe wychodziły i hajs się zgadzał.

Niechęć raczej przesadzona ale co ja tam wiem
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Spokesboy: jest stronniczy, a przynajmniej obraca się w raczej prawicowym towarzystwie przez co nie da się jego debat grupowych oglądać kompletnie, koledzy #!$%@?ą głupoty jakieś i projekcje a jemu to zupełnie nie przeszkadza. Jedyne co to głaszcze ego centrystów jeszcze, takich co się nie odnaleźli i swojego zdania nie mają, jeśli ktoś nigdy w życiu ani książek ani jako tako wiedzy politycznej nie zaczerpnął sensownie, to będzie łykał te jego głupotki
  • Odpowiedz
@Spokesboy: To nie jest tak, że jest nielubiany przez wykopków tylko przez neurope która bardzo ale to bardzo głośno krzyczy, a w dodatku jest ekstremalnie efektywna w robieniu gnoju dookoła jego osoby + dekapitowania jego wrzutek na wykop xD
  • Odpowiedz
@Spokesboy: Podawanie fałszywych źródeł, bądź w ogóle ich brak, manipulowanie informacjami, przemilczanie pewnych faktów, celowe naginanie narracji, unikanie wszelkiej dyskusji mającej na celu wyjaśnienie jego nieścisłości.

Generalnie prezentujący się na centrystę prawak-konserwa, który ubierając swoje rozważania w pseudonaukowe szaty próbuje przekonywać, że jego poglądy są jedynymi prawdziwymi i wynikającymi z boskiego rozumu. Nie jest to najgorsze, co widzimy na yt, bo jednak pewien poziom trzyma, ale jest masa bardziej rzetelnych komentatorów.
  • Odpowiedz