Wpis z mikrobloga

@MSDS: Ból dupy, bo ktoś nie lubi widoku ludzi, którzy się obmacują i obcałowują. Niezle urojenia XD nie mam nic do tego, jak jakaś para się przytuli, cmoknie, ale niektórzy zapominają, ze są wśród ludzi mocno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GIGASTARA: czyli nie miałaś, no cóż...

Im bardziej się jest samotnym, tym bardziej obrzydliwa. To tak samo jak oburzenie na gołego cycka przy karmieniu przez niektórych facetów. Ale jak taki sam cycek wystaje bez "kaszojada" to szczęśliwi jakby milion dolarów widzieli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@somskia: "ale niektórzy zapominają, ze są wśród ludzi mocno"
to się nazywa prawo miłości i młodości, istnieje dla Ciebie tylko ta druga osoba, innych masz w nosie. Tzw. romantyczność.

Ja nie widzę problemu, nie musisz się gapić tak samo jak nie gapisz się na psa co dokonuje zrzutu na trawnik, jeśli Cię to obrusza.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: Okej, to niech ludzie uprawiają tez seks publicznie, bo to prawo do miłości. Serio jest różnica w okazywaniu sobie uczuć, a nachalnym okazywaniu sobie uczuć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
"Serio jest różnica w okazywaniu sobie uczuć, a nachalnym okazywaniu sobie uczuć."

Pocałunek do 1,8s jest spoko, ponad 2 to już nachalny? ().

Mnie to raczej bawi jak taka parka ma nadmiary uczucia dla siebie. Poza tym może widzą się raz w tygodniu albo rzadziej i wykorzystują każdą możliwą chwilę...

Robienie z igły widły @GIGASTARA załóż sobie słuchawki na uszy i spójrz w drugą stronę
  • Odpowiedz
Okej, to niech ludzie uprawiają tez seks publicznie, bo to prawo do miłości.


@somskia: A wiesz, ze chyba coraz wiecej ludzi to robi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GIGASTARA: Pamiętam jak miałem podobną sytuację w ostatniej klasie szkoły średniej. Jedna para siedziała cały czas przy wyjściu z budynku szkoły i ciągłe się lizała. Ale to tak przez całe przerwy. Doszło do tego, że dostali wezwanie na dywanik do dyrektorki, a skończyło się na tym, że przestali w ogóle przychodzić na zajęcia xD

Dlaczego od razu tego nie zrobili tylko przez jakieś 3 tygodnie obrzydzali życie ludziom nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
Ludzie to są oblechy. W pełnym przedziale siedzi parka która ciągle dokonuje wymiany śliny. Nosz cholera jasna zaraz rzygne, przysięgam


@GIGASTARA: zacznij się masturbować, niech też poczują się niesmacznie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz