Wpis z mikrobloga

Czwarty dzień nie palenia. Nosi mnie cały czas. Dziś jeszcze większa niewiara, że się uda całkiem rzucić...
Iść ze sobą na ustępstwa i kupić sobie jakieś plastry/gumy, czy jakiegoś epapierosa, przynajmniej na ten najgorszy czas, czy to wszystko oszustwo i droga do powrotu?
#papierosy
  • 9
@lewyx: właśnie ciągle słyszę, pierwsze 3 dni, tydzień, miesiąc, 3 miesiące, pierwszy rok... Ciężko mi bardzo teraz. Może wymyśliłem ten moment rzucenia przedwcześnie, bez przygotowania, czytam teraz o sposobach typu wskocz na głęboką wodę i zobaczysz czy się utrzymasz. Nie wierzę ciągle w siebie, tak godziny bez papierosa mijają i to jest dobre.
Dzięki Miras że piszesz :)
via Android
  • 1
@lewyx mówisz o tej książce? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
90 stron i nic ciekawego, samo pla pla i powtarzanie tego samego... Warto brnąć dalej?
Teraz mam w głowie że pisze że trzeba palić zanim się skończy czytać a ja przestałem przed końcem i to mnie boli i chciałbym jeszcze paczkę wypalić ze świadomością że to ta ostatnia i to mnie łamie najbardziej....
Polasz - @lewyx mówisz o tej książce? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
90 stron i nic ciekawego, samo pla ...

źródło: comment_1660763269IMOumeZ5awIootqLwq597z.jpg

Pobierz
@Polasz: dokładnie haha :D niewiem ja byłem zły na siebie, bo nie chcialem żeby fajki mną rządziły xD Pozatym szkoda mi bylo bardzo kasy na papierochy bo jestem cebula i głupio mi było kiedy różowa mi powiedziala że mam zółte paznokcie od fajek i tak rzuciłem z dnia na dzień szlugi i stwierdzilem że pie*&*($ole je xD nie ukrywam, może kiedys na jakieś imprezie zdarzy mi się zapalić, ale nie mam
pobierz se apke do rzucania palenia + wmów sobie że wytrzymasz 30dni i jak Ci sie nadal bedzie chciało jarać to #!$%@? to i pal. Ale powinno Ci już przejść :D
@lewyx: właśnie problemem dla mnie jest że nie jestem cebula i finanse (mimo że nie miałem ich wporzo do tej pory, teraz mam gites) nie są dla mnie żadnym argumentem. Mam teraz ciągle bardzo ochotę nie wrócić do papierosów, a zapalić te ostatnie przed samym końcem, końcem. Tak 4-5 dziennie aż leki zaczną działać. Potem 1-2 jak przyjdzie okazja ale będę pilnował żeby więcej nie było. Już wiem co to jest