Wpis z mikrobloga

Mireczki, wiem, że wiele z Was tak jak ja ma #bekazpisu, ale prawda jest taka, że ma wielu wyznawców, do których ciężko coś wytłumaczyć. Pomyślałem, że najlepiej do tego posłużą memy z #cenzopapa, ale takie odwrócone. Napisane prostym językiem wprost z tych grażynowych "smacznych kawusi. Może to coś ruszy te społeczeństwo w sprawie #odra.

Pomóżcie mi wybrać najlepszy styl. :D
Lukasq - Mireczki, wiem, że wiele z Was tak jak ja ma #bekazpisu, ale prawda jest tak...

źródło: comment_1660751589rUEKdqhCGNFNowh3hw2LFK.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lukasq: Pomysł genialny ale niestety kompletnie nieskuteczny. Jestem pewien że reakcja przeciętnego pisiora na coś takiego byłaby "No dokładnie, ten Tusk i ten czaskoski doprowadzili polskie wody przez lata rządzenia do ruiny. Na szczęście św. Jarosław dwoi się i troi żeby temu zapobiec mimo szczucia przez opozycję"
@muadzik: @JamKarzeu2: Oceniałem potencjał najpierw osobiście (to trochę dziwnie brzmi), i wypadło bardzo pozytywnie. Potem przeniosłem się na dawno nie odwiedzaną zamkniętą grupę i znowu odzew był bardzo pozytywny. 0 Trzaskowskiego. Raczej w stylu:
- "oo rzeczywiście papież lubił kajaki",
- "a i góry jeszcze lubił"
- "ta współczesna młodzież nie szanuje już Papieża",

Dlatego chce na spokojnie oswajać te osoby z takimi "słabymi memami" zanim przejdę do "PIS to