Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jestem w kryzysie i myślę o rozwodzie, ale ze względu na dzieci ciągle nie złożyłem pozwu. Bardzo bym chciał, żeby miały normalną rodzinę, z drugiej strony poznałem kogoś z kim czuję się sobą i jestem szczęśliwy. Chciałbym rozpocząć stacjonarnie terapię, żeby znaleźć siłę na ułożenie sobie życia. Czy macie kogoś do polecenia we Wrocławiu? Jest taki wysyp nurtów i terapeutów, że nawet nie wiem jak robić ich selekcję. Z góry dzięki za podanie nazwisk #wroclaw #rozwod

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fcd3fa97a96080c56ce2c0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli dzieci sa male i czujesz ze chcesz rozwodu to zrob to jak najszybciej. Jak nie rozwiedziesz sie teraz to zrobisz to za kilkanascie lat jak dzieci dorosna i zniszczysz im zycie jeszcze bardziej. Moi rodzice chcieli sie rozstac jak mialem kilka lat. Poczekali az bede dorosly. Rozwodzili sie idealnie w moje matury. Spirala stresu, szokujacej zmiany, tesknoty za jednym rodzicem i pogorszenie sytuacji materialnej #!$%@? mi zycie na wiele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ocen aspekt finansowy bo jak sąd zasadzi alimenty, żona dostanie mieszkanie/ będziesz płacić najem albo kredyt za żonę jeśli nie pracuje to będziesz miał odczuwalnie mniej pieniędzy, zobacz czy utrzymasz przy sobie nową babę jak będziesz startować od 0.
Jak chcesz, odezwlij sie na priv. Przechodzilem przez taki sam temat i jestem z Wroclawia, mogę Ci kogoś polecić a przy okazji podzielę się przemyśleniami.