Wpis z mikrobloga

Co do tego dodatku węglowego to w mojej gminie kobita powiedziała, że zamawiający węgiel z PGG nie dostaną prawdopodobnie tych 3k bo "kupili węgiel w dobrej cenie". Ktoś miał podobny przypadek? czy tylko moja gmina jest taka upośledzona?
#pgg #wegiel
  • 12
  • Odpowiedz
@dzejsonk ja z tego co czytałem to przysługuje. Jedynie co widziałem to jak ludzie kupili węgiel za mniej niż 996 czy jakoś tak, ale to chyba miało się odnosić do prywatnych a nie kopalni
  • Odpowiedz
@dzejsonk: Chodzi o ta poprzednią ustawę która okazała się niewypałem. Że skład węgla sprzeda za 996 a dostanie 1000 zł rekompensaty od rządu. To co mówi ta urzędniczka jest kłamstwem. W mojej gminie też podobne bajki czasem sprzedawali. Postraszyć pozwem - to się opamięta.
  • Odpowiedz
  • 1
@spamer wg mnie to by było bez sensu jakby zakup na PGG się na to łapał. Jakby tak było to co by było wsytuacji kiedy złożymy oświadczenie dzisiaj a węgiel kupimyna PGG jutro?
  • Odpowiedz
@dzejsonk: @Cozzie: @Farezowsky: @0w202122: @spamer: zanim zaczniecie wieszać psy na urzędnikach lub straszyć ich sądami xD to chwilę się zastanówcie jak wygląda wprowadzenie i stosowanie prawa. Co prawda mamy ustawę ale nie mamy do niej rozporządzeń i wewnętrznych wytycznych dlatego nie dziwcie się, że urzędnik nie wie co osłowie w sejmie mieli na myśli pisząc to ustawę
  • Odpowiedz
@Dejwi996: Nieno, ja nie wieszam psów, sam czekam na jakieś konkretne informacje. Przykładowo co jak mam dom zgłoszony z węglem, mieszkam w nim, ale meldunek mam na drugim końcu polski :P? No, no nie wiadomo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dzejsonk: brednie, nie dostanie ten który kupił węgiel z dofinansowaniem z poprzedniej ustawy, a że tej ustawy już nie ma, to wszyscy dostaną, bo nikt go nie kupił
  • Odpowiedz
@spamer: ale poinformował, że to tylko przypuszczenia i żadnego zamieszania w tym nie ma. Op nie spotkał się z odmową przyjęcia wniosku ani z deklaracją, że na pewno mu się nie należy.
  • Odpowiedz