Wpis z mikrobloga

Hej, jestem następny. Panna mnie zdradzała. 4 lata "związku". Złapałem ją niemal na żywo wczoraj popołudniu. Wieczorem jestem pewny, że się peklowana z nastepnym. Jak grzecznie jej to pokazalem, to potem wyzwiska i co lepsze groźby w moją stronę. Oczywiście wszystko moja wina, że się umawia z innymi, a ja się o tym dowiedziałem.
#polka #p0lka #zwiazki #zdrada
  • 66
  • Odpowiedz
@Tino: El classico, czyli odwracanie kota ogonem i złość, że wszystko się wydało xD też przez to przechodziłem, nie Wałcz z tym #!$%@? Miras tylko olej i zapomnij bo nie jest warta nawet splunięcia w ten podły ryj. Trzymaj się i powodzenia!
  • Odpowiedz
El classico, czyli odwracanie kota ogonem i złość, że wszystko się wydało xD też przez to przechodziłem, nie Wałcz z tym #!$%@? Miras tylko olej i zapomnij bo nie jest warta nawet splunięcia w ten podły ryj. Trzymaj się i powodzenia!


@typeczek: Jak się po tym ogarnąłeś?
  • Odpowiedz
@Tino: Godzinę po rozstaniu z nią miałem już #!$%@?, po prostu nie wybaczyłbym sobie użalania się po tym co mi zrobiła. I miałem plan działania co ze sobą zrobić.
  • Odpowiedz
@Tino: Widocznie coś jest z tobą nie tak, że zdradziła. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Olej ją. Serio. Jak jej wybaczysz, to już zawsze będziesz tylko bezpiecznym portem przed kolejnym rejsem...
  • Odpowiedz
@Tino: Moja była robiła to samo xD Jak zacząłem dostawać dość mocne przesłanki o tym że może nie jest mi wierna i jej wygarnąłem to żeby mi wytłumaczyła to to zaraz obróciła to w histerie i że mi odbija już i ciągle ją kontroluje, a tak w ogóle to ona ma focha i mam przeprosić xD
  • Odpowiedz
a jak teraz się zastanowisz to dawała sygnały, z których mogło wynikać, że Cię zdradza?


@Fifka23: oczywiście, ale przecież nie złapałem jej za rękę, więc byłem tym złym, który sprawdzał
  • Odpowiedz