Wpis z mikrobloga

Czy ktoś moze korzysta z Apple watch? Jakieś opinie na temat najnowszego modelu z serii 7? Brałam pod uwagę zakup modelu Se, ale sporo osob odradza. Raczej odrzucam smartwatche inne niż apple bo korzystam z iphone i zależy mi na integracji #apple #smartwatch
  • 8
@marta_am: Używam jedynie do roweru, spacerów jeśli chodzi o rejestrowanie aktywności, wiec nie wiem jak w ambitniejszych sportach. Nie wiem czy się rysuje, nakleiłem od razu folię na ekran, to nie jest szafir więc na bank się rysuje. Wygodny jest, mnogość pasków możesz sobie dopasować. Spoko gadżet, ale uważam, ze przeceniany. Jak masz hajs to śmiało, jak musisz mocno zaciskać pasa albo zbierać mocno to bym się 2 razy zastanowił. Płatności
i sprawdzi się jako zegarek sportowy bardzo dobrze. z jedna ważna wada. Garminy wytrzymują dni, Apple Watche godziny. ale to inny cel, inne urządzenie i inna forma użytkowania
@marta_am: Zależy na czym Ci głównie zależy. Jak szukasz smartwatcha z funkcjami sportowymi to Apple watch będzię spoko. Jak głównie na być pod sport to raczej coś typowo sportowego typu Garmin.

Zegarek spoko, mam ponad rok, bieganie, rower, pływanie, praca za barem i może jakaś jedną mała ryska jak się przypatrzysz pod światło. Tylko niestety jak to zegarek, potrafi czasem zgubić tętno, a bateria jest w porównaniu z innymi zegarkami słaba.
@marta_am: @marta_am: Używam go praktycznie od premiery. Zastąpił u mnie apple watch s3. Który powędrował do mojego dzieciaka. Ogólnie korzystam z tych podstawowych funkcji: powiadomienia, budzik, minutnik, sterowanie muzyką. Funkcje sportowe również ma, tak więc jeśli biegasz to również zmierzy Ci kalorie i kroki, chociaż akurat dla mnie nie było to priorytetem oraz korzystam z tego stosunkowo rzadko. Na pewno sprawdzi się amatorsko, jeśli zależy CI na bardziej dokładnych pomiarach,