Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam frezarki i lampy do paznokci dla żony. Lamp są 2 rodzaje do żeli i hybryd czy można kupić coś do obu na raz?
Frezarkę pokazywała mi jakąś w cenie 200zl ale niestety nie pamiętam co to była za firma ;/
Sprzęt do użytku domowego ale żona chce się tym zacząć bawić i w przyszłości zarabiać na koleżankach więc szukam solidnych modeli które nie popsują się za miesiąc.

#manicure #paznokcie #kosmetologia #rozowepaski
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kujol: lampa UV LED np. sunone sun 5 (mam już drugą, bo pierwszą oddałam mamie) sprawuje się super, utwardzi ci żele jak i hybrydy.
Frezarki ogólnie są chyba polecane jd (ale jest podobno bardzo dużo podróbek) obowiązkowo do frezarki trzeba dokupić frezy bo te z zestawu to głównie badziewie (ja używam tych z zestawu bo mi szkoda kasy na frezy które używam raz na ruski rok ( ͡° ͜ʖ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@White_Magpie: te jd szukać na allegro czy są jakieś inne, "pewne" strony? Możesz podać jakiś konkretny model frezarki i jakąś firmę czy jak tych frezów dodatkowych szukać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kujol: szczerze mówiąc nie wiem, na allegro jest sporo podróbek z tego co czytałam na forach, polecana najbardziej jest chyba frezarka jd 500 lub jd 700. Ja nie mam żadnej z nich bo ja kupowałam frezarki z claviera (obie były spoko jak na moje amatorskie oko i dalej działają). A frezy to chyba karbidowe będą ok (sporo znajomych kupuje frezy na aliexpress)
Pobierz
źródło: comment_1660821432ZuVXuVC2FIgpMa0dTH1tRM.jpg