Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#finlandia
#afera
Nie czaje jednego, po kiego grzyba im te filmy z takich imprez? Kuźwa ja będąc na imprezie albo unikam albo mówię otwarcie żeby mnie nie nagrywać jak ktoś chce a na pewno już nie wyginam się i nie robię dziubków do aparatu bo nie mam zamiaru żeby potem jakiś ziomek ziomka patrzył jak jestem na bani, wiadomo zabawa zabawą i bawić się trzeba ale na chooy im te filmy? Pamiątka? Czego? Co to pierwsza i ostatnia impreza? Fajna kobieta z tej premier Finlandii ale tego nie ogarnęła zupełnie, szczególnie, że zdajesz sobie sprawę, że jesteś lubiana i tylko ktoś czeka żeby zagrzać wątek do czerwoności.
Pobierz DzonySiara - #finlandia 
#afera
Nie czaje jednego, po kiego grzyba im te filmy z taki...
źródło: comment_1660836679tJnaYytwSHnQ8kWi4ZqzQ0.jpg
  • 23
@DzonySiara: A ja nie czaję czegoś jeszcze innego - baba była na imprezie i się dobrze bawiła. Na filmiku NIE widać jak ćpa coś, czy jak się rucha czy wali pół litra z gwinta i zaraz po tym rzyga, czy jak obraża kogoś itd. Po prostu się dobrze bawi, odwala jakieś wygibasy. Skąd w takim razie ten gigantyczny trzask dup u ludzi? Jeśli ktoś jest na poważnym stanowisku to imprezowanie tej
@DzonySiara 1.kontrolowany przeciek, żeby słupki podskoczyły. 2. Wykopki gówno wiedzą o polityce fińskiej, ważniejsze od bawiącej się pani premier jest to z kim się bawi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DzonySiara: Bo to jest błędne koło. Już tłumaczę.
Doradcy polityków powiedzą że pod żadnym pozorem nie może wyjść coś takiego na światło dzienne bo to będzie klęska polityka, źle wizerunkowo.
Dlaczego będzie źle?
Bo ludzie będą mówić o tym że to jest złe wizerunkowo bo każdy doradca mówi że to nie przystoi i to nie może tak być bo polityk musi mieć łatkę poważnego człowieka.
Czemu ludzie tak mówią?
Bo wszyscy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WinogronoToBezpestkowe: zgadzam sie z tym co piszesz, ale tez z tym co pisze @DzonySiara: juz #!$%@? od tego jak sie bawi I co zazywala (o ile w ogole)
Dla mnie Pani Minister pokazuje ze jest glupia... ze daje sie nagrać w prywatnym czasie I tyle.
Piastujac tak wysokie stanowisko, kazde, nawet rozmazane zdjęcie ma wplyw na miliony ludzi w jej kraju... wiec jezeli daje sie nagrac podczas prywatnych zabaw to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: Dała się nagrać? Przecież ona dobrze wiedziała że kręcą filmik. Sama do niego pozowała. Może po prostu ma to w dupie.

Co zażywała????????????? Jebnieci jesteście? To że wy #!$%@? nosa z norki nigdy nie wyciągnęliście to nie znaczy że każdy kto idzie na imprezę "coś zarzywa". Jak widać na filmik pewnie uprawia też seks bez zabezpieczenia. Co to za domysły wchodzą? Właśnie dlatego nikt nie chce żeby takie filmiki wyciekaly.
Dała się nagrać? Przecież ona dobrze wiedziała że kręcą filmik. Sama do niego pozowała. Może po prostu ma to w dupie


@WinogronoToBezpestkowe: Czyli jest jeszcze głupsza i zupełnie nieświadoma że takie nagranie może być użyte przeciwko niej.
"Może po prostu ma to w dupie" XDDDDDDD Super minister który ma w dupie dobro swojego kraju ?
@WinogronoToBezpestkowe: prawdopodobnie nic się nie stanie, ale gdybyś nie wiedział to Finlandia wnioskuje o wejście do NATO i jest to bardzo wrażliwy PRowo moment, więc rozwaga wśród polityków, szczególnie tym którym zależy na wejściu jest delikatnie mówiąc ... zalecana xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Issac: No to może problem nie jest z nią czy z filmikiem. Tylko właśnie z głowami takich ludzi jak ty którzy "zabawe" w czasie wolnym kogokolwiek uważają za słaby PR. Za coś co jest kiepskie w waszych oczach.

Wolę patrzeć na coś takiego bo jakbym zobaczył Jarka bawiącego się na karaoke przy alko to szczerze? U mnie jego wizerunek by się polepszył. Bo wiedziałbym że tak kryje się człowiek w środku
@WinogronoToBezpestkowe: widzę że Pan romantyczny się odpalił xD Idiokracja Ci się marzy ?
Osobiście mam w dupie jak się bawi i czy zażywa marichuanę w oczodoły... wielu polityków pewnie to robi zresztą.
Sporo sie musisz nauczyć o świecie jeżeli myślisz że to ja jestem problemem, a nie głupia Pani minister która nie podumała i narobiła wielu osobom w najbliższym środowisku pod górkę...