Wpis z mikrobloga

Właśnie wydarłem mordę na typków co golą trawę tymi spalinowymi, na benzynę gównami - O 6:40! Może zamieniam się w Adasia Miauczyńskiego - ale #!$%@? o tej godzinie? W taki #!$%@? zaduch upał - gdzie wszyscy mają ona pootwierane, żeby sie nie podusić zadusić?!

#perlapulnocy
  • 87
  • Odpowiedz
@sasik520: bez sensu. Przecież winę ponosi w 100% wspólnota mieszkaniowa, bo da się podpisać taką umowę w której określi się w jakich godzinach będzie koszone. To nie jest problem, tylko by więcej kosztowało. Jak mieszkańcom przeszkadza to zamiast do wykonawcy trzeba się udać do zamawiającego, ale później byłby płacz że czynsz wysoki.
Wykonawca, a już na pewno szeregowy pracownik robi to za co mu płacą w dozwolonych godzinach i nie wiem
  • Odpowiedz
@Tigermass: @JMorrison: W ogóle #!$%@? nie kosić! Aż przykro patrzeć na te żółte, wypalone przez słońce place, które były trawnikami. To niby lepiej wygląda niż kilkunastocentymetrowa trawa?

O zaoszczedzonych środkach nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
@Miczogen: w ogole nie powinno sie kosić w taki upał bo słońce trawe wypali i bedzie jeszcze cieplej przy ziemi. mogliby skosić po prostu na jesien przed zimą i tyle.
  • Odpowiedz
@Miczogen: Bytom? : D rowno o 06:40 zaczeli bo spojrzalem na zegarek i jakiś chłop sie na nich wydarł i wzieli sie za cos innego : D.

To Ty? czy się w całym kraju zaczęło?
  • Odpowiedz
bez sensu. Przecież winę ponosi w 100% wspólnota mieszkaniowa, bo da się podpisać taką umowę w której określi się w jakich godzinach będzie koszone. To nie jest problem, tylko by więcej kosztowało. Jak mieszkańcom przeszkadza to zamiast do wykonawcy trzeba się udać do zamawiającego, ale później byłby płacz że czynsz wysoki.

Wykonawca, a już na pewno szeregowy pracownik robi to za co mu płacą w dozwolonych godzinach i nie wiem jaką trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@Miczogen To, że koszenie trawy przy tej suszy jest głupie to jedno, ale oni wykonują prace która wyżej kazal zrobić. I w pełni ich rozumiem. Na budowach także nie było problemu jak murarze zaczynali od 5 żeby przed 12 już nie siedzieć na tym skwarze
  • Odpowiedz