Wpis z mikrobloga

Sekta Świadków Jehowy podczas polowania
~ 19.8.2022, popołudnie, Hynka, Warszawa

Zaczęli najwyraźniej pracować na dwie zmiany. Mam nadzieję, że z powodu niskiej, a nie wysokiej skuteczności omamiania ludzi.

Materiały oczywiście dalej po Ukraińsku, żeby wykorzystywać zagubionych ludzi uciekających przed wojną, celem wessania ich do maszyny tej bezdusznej organizacji.

I oczywiście ustawiają sobie jeszcze potykacze reklamowe tam gdzie chcą bez zezwoleń za które uczciwi ludzie płacą.

Reszta w poprzednim wpisie.

#swiadkowiejehowy #jehowi #religia #bekazpodludzi #sekta #oszukujo #prawo #wiara #reklama #jehowapill #ukraina
bizonsky - Sekta Świadków Jehowy podczas polowania
~ 19.8.2022, popołudnie, Hynka, Wa...

źródło: comment_1660923086CrM6AnqvK4i0ku4kY7Ives.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • 27
@EtaCarinae nie widzisz problemu to zapraszam do poprzednich wpisów w których je opisuję i gdzie wypowiadają się zarówno praktykujący jak i byli praktykujący znawcy tej sekty.
Bardzo pouczająca lektura.

Argument z tym że jest lepiej bo nie chodzą po domach jest inwalidą, bo czy kogoś wciągną do sekty chodząc po domach czy z ulicy to dalej wciągają kogoś do sekty, więc dalej są szkodliwi tak samo.

I nawet jakby ten argument miał
  • Odpowiedz
@bizonsky: Niezmiernie mnie śmieszy kiedy mamy 2022 rok, ludzie odchodzą (w dużej mierze słusznie) od kościoła katolickiego i wpadają zaraz po tym #!$%@? w jeszcze gorszą sektę XD Jeszcze mniejsza legmityzacja, jeszcze krótsza historia, więcej patologicznych zachowań i w dodatku chcą zajmować jeszcze większy kawałek twojego usranego życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Couisi dla mnie to trochę jak porównać Januszex z Korpobazą, każdy z nich chce w głębi duszy zarobić swoje i być niezaleznym monoplistą, ale Januszex robi to wyzyskując innych bardziej niż korporacja.

@Marsu335 ludzie to o prostu debile, wiem z autopsji XD

@slapdash to był chyba sarkazm :D
  • Odpowiedz
@bizonsky: Wciąż nie widzę problemu, idzie kto chce. Jedyne co mi się głęboko nie podoba w Polsce do zapisywanie dzieci do związków wyznaniowych. Zresztą wypisanie się z kk nie jest takie oczywiste. Niby składasz apostazję ale dalej istniejesz w ich bazach wiernych.
  • Odpowiedz
  • 1
@EtaCarinae z domu też idzie kto chce ¯_(ツ)_/¯ dalej błędny argument, i dalej brak argumentu za tym że ta forma jest lepsza dla kogokolwiek od chodzenia po domu, a skoro nie jest to p co odwracasz kota ogonem?

Cytując klasyka: Nie wiem, choć się domyślam.

A jeżeli nie wiesz jak działają reklamy na ludzi potrzebujących danego produktu i podatnych na sugestie to poczytaj o tym w dowolnym kontekście, bo jakby negujesz podstawowe
  • Odpowiedz
  • 2
@EtaCarinae nie rozumiem twojej wcześniejszej argumentacji. Opisalem dosyc szczegółowo ten fakt i to jak odwracasz kota ogonem.

Ale ok, załóżmy obrońco sekt, że pierwszy argument jakiego używasz to:
"Ludzie mają wolny wybór".

Moja odowiedz:
W pełni się z tobą zgadzam, dlatego moim wyborem jest uświadamiać ludzi podatnych na sugestie osób manipulujących innymi aby nie dały się im zwieść i wciągnąć do sekty, i moja wolna wolą jest robić to na przykładzie korporacyjnej
  • Odpowiedz
  • 1
@EtaCarinae bardzo fajny pomysł, w sumie nie będę niczego reklamował bo nie mam swojej korporacji i stojaka z jej logo, a jedynie będę przestrzegał przed sektami jakimś transprentem

Dziękuję za sugestie, jak za tydzień wrócę do Warszawy to nie omieszkam ()

I fajnie że się w ogóle odniosłeś do twojego wcześniejszego pitolenia XD

Zacznę sobie was skreślać na ścianie jak więzień w celi dni odsiadki.
  • Odpowiedz