Wpis z mikrobloga

Do wszystkich prawaczków głęboko oburzonych zachowaniem premier Finlandii mam pytanie:

Kim ona dla was jest? Premierem państwa mającym wspólne interesy, która jest jednym z gwarantów wprowadzenia Finlandii do NATO?
Czy może jakąś potencjalną znajomą, że tak się #!$%@? do rzeczy, które nie mają NIC wspólnego z zarządzaniem państwem?

Czy grillowanie tego tematu tak aby ją skompromitować i przyczynić się do obniżenia jej poparcia jest w waszym interesie?

#finlandia #bekazprawakow #polityka
  • 10
@zebatykocur: Dobra, to może podasz w końcu jakieś argumenty za tym, że jest #!$%@? premierem? Bo to jaką jest matką, córką, żoną, znajomą, czy kochanką mam totalnie w dupie jeśli chodzi o politykę, a nie ukrywajmy, w tej sprawie WYŁĄCZNIE o to chodzi.
@zebatykocur: Przecież wiem. Premier poważnego państwa powinien być przykładnym i nadzwyczaj kulturalnym człowiekiem bez skazy, zwłaszcza obyczajowej, bo przecież nie ma znaczenia to czy działa on zgodnie z interesem Rosji czy innych zbrodniczych państw. Nie liczy się to, czy jest agentem obcych służb i czy na stanowiskach ministerialnych obsadza osoby kompetentne w danej dziedzinie. W naszym interesie, zwłaszcza jako obywateli Polski powinna mieć znaczenie wyłącznie kultura osobista danej osoby


Ps. Masz
@1-1-1-1: Poczytaj sobie wielkie oburzenie choćby w tym wpisie
https://www.wykop.pl/wpis/67232337/wojna-finlandia-blackpill-redpill-women-rozowepask/

Przeważającym głosem, owszem, jest ciśnięcie beki z tego, że premier się zabawiła i nic nikomu do tego, bo ci co się zesrali mają zbyt małą siłę przebicia, chociaż od czasu publikacji nagrania z klubu zaczęli coraz bardziej się udzielać udając, rzekomo, zmartwionych losem jej męża XD