Wpis z mikrobloga

@Sylvath to nie kwestia światła. etykieta ta sama, więc raczej olej też ten sam xd

Baa.. mam w domu taki olej tylko kupiony jakiś czas temu i jest ciemniejszy :D dlatego zwróciłem uwagę, bo jakiś jasny teraz jest w tych mniejszych butlach
Różne rozmiary, w markach własnych dyskontów, mogą mieć różnych producentów. Sprawdź etykietę.

@m76859: dobrze napisał @jkbck nawet na tym zdjęciu widać, po otworzeniu pełnego rozmiaru, że różni producenci.
1l: Marlibo, Bolesław.
3l: Princess Foods, Warszawa.

Produkty z etykietami sklepów każdorazowo mogą być inne, nawet w tym samym rozmiarze, czasami partie niby identycznego opakowania są wyłożone równocześnie od różnych producentów. Więc jak komuś zależy na konkretnym, to powinien sprawdzać każdą sztukę.
Baa.. mam w domu taki olej tylko kupiony jakiś czas temu i jest ciemniejszy :D


@m76859: również sprawdziłem, poprzednia partia 1l była od Princess Foods, czyli wcześniej było to samo co w dużych, dlatego była ciemniejsza.

Sklepy zmieniają dostawców jak im wygodniej. Przy oleju raczej różnicy dużej nie będzie, gorzej z innymi towarami np. czekolada albo sery. Jak któryś nagle przestanie smakować, to nie omamy tylko zmiana producenta i/lub składu.