Wpis z mikrobloga

Ostatnio koleżanka z pracy zapytała mnie dlaczego nie mam dziewczyny, przecież jestem w porządku, ciekawe dlaczego nie zapytała dlaczego nie mam dziewczyny przecież jestem przystojny ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy #rozowepaski jak macie jakiś kolegów z pracy albo w ogóle singli to jak pytacie dlaczego nie mają dziewczyny bo są przecież... to co używacie po przecież? #zwiazki #logikarozowychpaskow #samotnosc #feels #depresja #blackpill #redpill #przegryw #tinder
  • 15
Ostatnio koleżanka z pracy zapytała mnie dlaczego nie mam dziewczyny, przecież jestem w porządku, ciekawe dlaczego nie zapytała dlaczego nie mam dziewczyny przecież jestem przystojny


@rediws: ja jak jeszcze byłem singlem, to jedna co na mnie leciała, spytała się dlaczego nie mam dziewczyny skoro tak dobrze wyglądam i jestem ogarnięty.
@rediws: u mnie w pracy znajome jedynie podś#!$%@? sobie robią, że trzeba mi jakąś kobietę znaleźć xD raz obsługiwałem taką jedną laskę, po jej wyjściu znajoma się mnie spytała, czy mi się ona podobała. No to powiedziałem, że owszem, całkiem ładna, a ta do mnie, że czemu do niej nie zagadałem xDD Pomijając moje #!$%@? w tej kwestii to tak czy siak nie wiem, czy podrywanie pacjentek jako farmaceuta to taki
@rediws: Dziwne jest dla mnie poruszanie takich tematów nawet z facetami, z którymi mam bardzo dobry koleżeński kontakt ()
Sprawa osobista i niektórych może to boleć nawet jeśli tego po nich nie widać. Po co kogoś pytać o problem, w którym nie można mu pomoc?
Po co kogoś pytać o problem, w którym nie można mu pomoc?


@sussemaus: Wolnych koleżanek nie masz? Czy kolega odpad nie zasługuje na zapoznanie? Zawsze wymówki, a wiadomo, że chodzi o jedno, czyli jego brak atrakcyjności.