Wpis z mikrobloga

#wizzair
Rezerwuję sobie bilety, na koniec trzeba się zalogować. No to się loguję, hasła nie pamiętam, przypominam.
Loguję się na konto a tam "welcome Bożena!", no tak, teściowa kiedyś chciała lecieć do Danii, coś tam klikałem sprawdzałem.
Zmieniam dane w profilu, i jest "welcome wshk!", no to klikam rezerwację, jeszcze raz wpisuję dane pasażera, płacę.
Patrzę w rezerwację na koncie a tam pasażer Bożena. No #!$%@?, zajebiście.
Jeszcze raz zmieniam dane profilu ale tylko imię i nazwisko bo data urodzenia i telefon są już właściwe i jest "welcome wshk!". Loguję się ponownie i jest "welcome Bożena!"
#!$%@?.

Jeżeli do odlotu pozostało ponad 14 dni, opłata za anulowanie rezerwacji: 317 zł za pasażera za lot


Konieczne będzie uiszczenie opłaty za zmianę nazwiska w wysokości 229 zł za lot:

#!$%@?
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
@wshk miałem dokładnie taką samą sytuację ze zmianą imienia na koncie wizzair a później z kupnem biletu. Też dane biletu zmieniło na nazwę starego konta.. Napisałem do nich przez formularz i sami poprawili dane biletu za darmo, ale oczywiście dopiero po miesiącu oczekiwania. Teraz się okazuje że zmienili mi dane biletu na imię z polskim znakiem i przez to nie mogę się odprawić... Wizzair to guwno
  • Odpowiedz