Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
No to się dowiedziałem xD
Zgłoszenie dotyczyło tego, że po ręcznym zmienieniu sieci na Orange (bo na nadajnikach Play działa jak gówno) po wyjściu z ustawień samo zmienia się na Play. Widzi ktoś w tej odpowiedzi jakieś nawiązanie do tego co zgłaszałem? Mam wrażenie, że typowi nie przeszkadza treść zgłoszenia w pisaniu odpowiedzi xD
#play #android #gsm
BjornIronside - No to się dowiedziałem xD
Zgłoszenie dotyczyło tego, że po ręcznym zm...

źródło: comment_1661185747sdJQ89CwB1UheZTC3F0VRL.jpg

Pobierz
  • 10
po ręcznym zmienieniu sieci na Orange (bo na nadajnikach Play działa jak gówno) po wyjściu z ustawień samo zmienia się na Play

@BjornIronside: Od jakiegoś czasu w Play nie ma w praktyce możliwości wymuszenia ręcznego operatora, bo nawet jeśli w ustawieniach telefonu wymusi się konkretną sieć, to telefon wraz może w każdej chwili przełączyć się do dowolnego operatora, w którym możliwy jest roaming krajowy Playa (czyli obecnie do Orange). Kiedyś ta
@mp107: w sumie to co wstawiłem to już było drugie zgłoszenie. W odpowiedzi na pierwsze włączyli mi usługę "Utrzymuj preferencje sieci", która oczywiście pomogła tak że aż wcale (to pytanie po co jest ta usługa skoro nie działa xD), więc zalozyłem drugie zgłoszenie, bo na końcu pierwszego kazali mi się kontaktować gdyby nie pomogło.