Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was kiedyś za granicą ogarnął sobie lepszy pokój niż standardowo przeznaczony w ramach wycieczki z biurem podróży? Znalazłam dość tani last i nie ma co oczekiwać, że dostanę pokój z widokiem. Jestem przyzwyczajona, że pokoje raczej słabsze mam w tych lastach. Nie wiem czy to kwestia narodowości czy ceny wycieczki. Wracając do sedna to mam na recepcji pokazać banknot? Ile euro? I grzecznie poprosić o pokój z widokiem? Czy oficjalnie zapytać ile będzie kosztował pokój z widokiem? Jak to ogarnialiście i ile Was to kosztowało?

#hotel #wakacje #wczasy #urlop #lastminute #turystyka #podroze #podrozujzwykopem
Pobierz RozowaWkolorachTeczy - Czy ktoś z Was kiedyś za granicą ogarnął sobie lepszy pokój ni...
źródło: comment_1661192018bPq0MfXm1130JN8JSsKB31.jpg
  • 24
@RozowaWkolorachTeczy: Zalezalo jak bardzo nieosiagalne bylo to co chcialem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja mam akurat latwiej , bo:

- pracowalem w hotelach i wiem, ze goscie czesto to robia. Do tego pracownicy roznych departamentow maja spore mozliwosci ruchu w swoich dziedzinach. A im nie zalezy. Jako kelner moglem dawac praktycznie darmowe drinki czy anulowac niektore pozycje w menu. A mi bylo obojetne.
- jestem dosc dobry