Wpis z mikrobloga

Wiem o co Ci chodzi, adrenalina czy wszyscy dojadą w 1 kawałku do mety. Jednak wolałbym aby Roland i Ayrton byli tutaj z nami...jak i inni.


@Erwto: Mieli umrzeć to umarli. Zrobili miejsce innym. Bezpieczeństwo w wyścigach to jak oksymoron.
@DeadIy Niby tak, ale fajniej by się oglądało rywalizację Senny i Schumachera w 94. Myślę że Ayrton by wygrał tytuł, no chyba że Michael by zrobił coś nieczystego. Ale wtedy pewnie Senna by się do niego rzucił z łapami. xD Nie wyobrażam sobie aby Brazylijczyk darował to co zrobił Niemiec Hillowi w ostatnim wyścigu.
@Erwto: Już na starcie Schumi był 30 punktów do przodu. Dodatkowo Senna pewnie by jeszcze nie raz rozbił bolida, Hill też mógłby ukraść parę punktów, myślę że Schumacher by pokonał Św. Ayrtona z Santany

@Joshuaa: Za Spa nie będę tęsknił. Mam osobistą niechęć do tego toru. Poza Eau Rouge/Radilion ten tor jest nudny. Dużo prostych, ale nie rozwiniesz wielkich prędkości, niezbyt ciekawe zakręty, a ostatnia szykana to w ogóle skaranie
@jedlin12 Nie zgodzę się, Williams naprawił bolida w połowie sezonu. Hill poprawiona wersja FW16B potrafił czasem konkurować z MSC. Senna w FW16 potrafił lać Schumachera, mimo iż bolid się ciężko prowadził.
@Erwto: Tak lał, że próba dogonienia go na własnym podwórku skończyła się DNF'em. Poza kwalifikacjami Senna odstawał od Schumachera, co w sumie mnie nie dziwi, jako że Niemiec był klasę lepszym kierowcą od już powoli starzejącego się Ayrtona. Wiadomo, że F16B był lepszy i pozwoliłby nawiązać walkę, ale Damon Hill na pewno by podkradał mu punkty i by sobie skanibalizowali szanse na tytuł, podczas gdy w Benettonie był czysty podział no1
jedlin12 - @Erwto: Tak lał, że próba dogonienia go na własnym podwórku skończyła się ...

źródło: comment_1661248989jAeW3HybYsdT8AbPV0cIpc.jpg

Pobierz
@jedlin12 Benetton miał wtedy o wiele lepsza aerodynamikę, Williams może i miał mocny silnik ale i co z tego ? Skoro mocniejsze naciskanie kończyło się spinem. Senna tutaj się obrócił bo gonił szaleńczo MSC, w niezbyt stabilnym samochodzie. Ayrton na 99% był najlepszym zawodnikiem w 1994, i możliwe że byłby w 1995. Później prawdopodobnie starość dała by o sobie znać. Zakładając że gdyby nawet AS i MSC trafili razem do ferrari w