Wpis z mikrobloga

znak całkowicie z dupy. Nie ma czegoś takiego jak parkowanie w przepisach ruchu drogowego. Jest zatrzymanie do 1min i postój.


@MMaros: komentarz całkowicie z dupy. Chciałeś się pomądrzyć a zrobiłeś z siebie... co zrobiłeś. Wyjaśniam - to nie jest znak drogowy! to jest tablica informacyjna!
,,czynnik ludzki” w momencie kiedy ktoś ma wjazd na posesję przy aptece/bankomacie/żabce naprawdę może się wyeksploatować na przestrzeni lat i ilości problemów z tym związanych :(
@robert5502: Ostatnio zaraz koło mnie byl koncert i gość #!$%@? mi się centralnie we wjazd na podwórko, na moje pytanie co zrobi jak ktoś będzie chciał wyjechać to obrazony że on tam nie stanął (mimo że wyszedł z auta i zgasił silnik xD) i jeszcze z tekstem, że nie chce mu się ze mną gadać
Raczej chodzi mi ze możesz sobie stanąć na tym wjeździe na chwile i gowno ci zrobią.


@MMaros: Ooo pewnie. Jak nie ma bata, kary, homonta to polak będzie właśnie tak postępował:" stanę, zablokuję i ch#ja mi zrobicie". Cebulak nie będzie na nikogo, poza sobą, zważał. a potem zdziwienie, że na wszystko trzeba przepisów i tłumów urzędników i służb do egzekwowania porządku.