Wpis z mikrobloga

@jbc_wszystko: @kaaban: to chyba chodzi o to ze robisz chciane dziecko z chcianą osobą ale po paru latach codziennych obowiązków i rutyny zamienia się to w chciane dziecko z niechcianą już osobą... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 97
@jbc_wszystko: fajne priorytety i fajne dbanie, myślicie że te dzieci są głupie i ślepe i nie widzą waszej relacji? Wielokrotnie słyszałam od znajomych w podobnej sytuacji, że woleliby aby rodzice się rozwiedli, psycha zryta i problemy z budowaniem związku później w pakiecie. @Hug0Stiglitz: @vasolvan0991 widząc takie wątki czy na wypoku, czy gdzie indziej, zawsze się cieszę, że jestem #childfree wraz z niebieskim i cały czas jesteśmy dla siebie chciani i
  • Odpowiedz
@ksanthippe: Ja mam trójkę bombelków (więc rodzina patologiczna) a z moją różową jesteśmy razem od 15 lat i z roku na rok jest w pytę.
To nie dzieci są problemem w związkach tylko dorośli. Dzieci są tymi, którzy najbardziej obrywają jeśli starzy mają po pół mózgu.
  • Odpowiedz
@ksanthippe:

zawsze się cieszę, że jestem #childfree wraz z niebieskim i cały czas jesteśmy dla siebie chciani i dbamy o naszą relację.


czyli w dupie byłas gówno widziałaś. To właśnie tacy jak ty mają największy problem z wychowaniem dzieci. Bo jak się dzieci pojawiły tgo popsuli sobie relacje z partnerem i te popsute relacje wiedza skąd się wzięły - przez dzieci. Więc wiadomo na kim będa odreagowywać.

Zresztą po to są
  • Odpowiedz
@jbc_wszystko:

Tak to jest jak się ma chciane dzieci o które się dba, zmieniają się priorytety.

Zresztą po to są małżeństwa i monogamia. Nie po to, abyś sobie z niebieskim tworzyła sweet parkę z uper relacjami, bo to twoja miłość życia czy inne disneyowskie brednie (cycki ci opadną i pojawią sie zmarszczki, to partner poogląda się za młodszymi - natury nie oszukasz), tylko żeby odchować dzieci.

Monogamia bez dzieci nie ma
Zgrywajactwardziela - @jbcwszystko: 
 Tak to jest jak się ma chciane dzieci o które s...

źródło: comment_1661245364rNThUH3CgRoiZqXjVPNqM0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: po co ci związek z jedną osobą jak nie masz i nie chcesz z tego mieć dzieci? Dużo lepiej mieć wtedy grupę osób z którymi jesteśmy w bliskich relacjach i FWB.
Druga sprawa, że na dzieci nikt nie jest gotowy i dużo zmieniają i nigdy nie jest tak sielankowo jakby się chciało żeby było. A jak dziecko jeszcze ma jakieś anormatywne problemy - to wtedy powodzenia w utrzymywaniu zdorwych radosnych
  • Odpowiedz
jak nie masz i nie chcesz z tego mieć dzieci?


@jbc_wszystko: ale ja nie mowie ze nie chce dzieci. xD Po prostu zwizek to cos wiecej niz relacja i moze prowadzic do dzieci jesli to bedzie to.

Ogolnie jest taki mem, ze ktos mowi "dobrze nam razem", a dziewczyna odpowiada cos w stylu "no to musimy sie ozenic", a on "a nie moze byc po prostu dobrze" XD
  • Odpowiedz