Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A nie sądzisz że wysyłanie klientowi info "hej dzbanie, czy ty właśnie chcesz wydać swoje pieniądze zamiast oszczędzać na lokacie" jest, delikatnie mówiąc, #!$%@? podejściem do klienta?:)


@caius_cosades: #!$%@? to jest twoje rozumowanie - nie chodzi że chcesz wydawać tylko może chcesz przenieść kasę gdzie indziej. Mi to wyskoczylo przy robieniu przelewu do BOŚ na lokatę. Nie dali rady jednak mnie zatrzymać ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
wiele przelewów wychodzących na większe kwoty jest po prostu przerzucaniem kasy w celu poszukiwania lepszego %


@Bankobranie: zwyzywałbym, ale przełknąłbym taką reklamę, gdybym przelewał kasę na inne swoje konto - można to rozpoznać po polu na wpisanie nazwiska odbiorcy

a zakładam, że jak @BratProgramisty robił komuś przelew to wpisał tam nieswoje nazwisko
  • Odpowiedz
@Drmscape2:

Jeśli ktoś nie ma alternatywy inwestycyjnej, to co mu pozostało?


Obligacje indeksowane inflacją?

*Tylko wtedy trzeba zamrozić na trochę dłużej.
  • Odpowiedz
@pestki_z_dyni: Normalny bank, objęty BFG. Też czytałem negatywne opinie, większość dotyczy słabej apki (ale po co ci jeśli to nie twój główny rachunek?) i długiego czasu zakładania konta. No trudno żeby wszystko szybko było, jeśli teraz każdy tam pcha oszczędności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obligacje indeksowane inflacją?

*Tylko wtedy trzeba zamrozić na trochę dłużej.


@Kliko: Masz na rynku zwykłe IKO indeksowane wiborem. Wpłacasz i wypłacasz kiedy
  • Odpowiedz
@Drmscape2: @Kliko: Nie trzeba zamrażać na bardzo długo. W każdej chwili można zakończyć oszczędzanie w obligacjach, a kara za to jest śmiesznie mała. Przy długich 10-letnich kara jest chyba 2 zł od obligacji o nominale 100 zł, co przy opracowywaniu po 15% rocznie jest niskie nawet jakby zakończyć po roku.
  • Odpowiedz
@BratProgramisty: Musisz być prawdziwym rekinem biznesu, że cię to tak oburzyło, iż musiałeś o tym na mirko wpisać.

Pierwszy przelew z pierwszej wypłaty za szczoteczkę do zębów na raty?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BratProgramisty: To może ja odpowiem w imieniu @ING_Bank_Slaski - nie mają za grosz RIGCZu czego dowodem jest regulamin promocji na koncie oszczędnościowym, które de facto jest lokatą. Możesz z tej lokaty coś wypłacić ale na koniec promocji saldo nie może być niższe niż początkowe bo inaczej dupa nie odsetki.
  • Odpowiedz