Wpis z mikrobloga

Ja jestem przewrażliwiony czy ci ludzie na OLX są tak #!$%@?? Najpierw chłop się targuje ile się da mimo że w ogłoszeniu napisane że brak możliwości negocjacji, no dobra stwierdziłem że opuszczę 10%. Później nie odpisywałem 2h to od gościa miałem 8 (!) telefonów jak byłem w pracy i jak już odebrałem to tłumaczenie, że on się bał że ktoś mu to kupi (to, #!$%@?, kup za 100zł jak tak cię ciśnie i nie truj dupy). I na koniec coś takiego, spakuj to tak i tak bo ja tak wymagam xD nosz kurrr...

Najlepsi kontrahenci to Ci którzy kupują od razu, płacą od razu a ja wysyłam od razu i nigdy żadnych problemów. Zawsze jak się zaczyna batalia w wiadomościach i telefonach to zawsze jakiś zjeb po drugiej stronie.

#olx #gorzkiezale #bekazpodludzi #allegro
Pobierz
źródło: comment_1661275825bGBgIkpGvEWpEdr69jgbpD.jpg
  • 6
@Zakakaikane: to jest olx, a nie allegro. Z tego co widzę, to chłop cię prosił o konkretne zapakowanie, bo chce uniknąć problemów (nie wiem co mu tam wysyłasz). Ja na allegro miałem wiele razy problemy z rozwalonymi paczkami, bo sklepy źle pakują, a kurier DPD często zniszczone dostarcza. Czasem nawet jak sklep dobrze opakował, to paczka zdewastowana podczas transportu. Dlatego ja zawsze proszę o dobre opakowanie, ostatnio mi sklep zwracał kasę
@Zakakaikane: gość spoko, może z tymi 8 telefonami przesadził, ale poprosił grzecznie o dobre zabezpieczenie towaru i szybko zdecydował się na zakup. Każdy chce uciąć trochę z ceny (obojętnie czy jest do negocjacji czy nie), więc ta próba też jest dla mnie zrozumiała.