Wpis z mikrobloga

#!$%@? liczyłem na niskiego teścia i wyjaśnienie mojego problemu ale jak zwykle #!$%@? mi w dupe i na imię męcz sie dalej, masakra
  • Odpowiedz
@POKEMON1: To zależy, co wyjdzie z pozostałych badań, bo przyczyny mogą być różne. Z wynikami do ogólnego/internisty i albo Ci zawęzi jeszcze diagnostykę, albo przekieruje do konkretnego specjalisty.
  • Odpowiedz
Chyba pora zagrać L4 i zadbać o siebie bo czuje się ostatnio mega źle, nie spodziewałem się ze może do czegoś takiego dojść ()
  • Odpowiedz
@BonusMPK Ostatnio mam mega mało siły, nie mam na nic ochoty, do wszystkiego się zmuszam, dodatkowo zauwazylem brak ochoty na sex i problemy z erekcją, rano brak namiotu itp ()
  • Odpowiedz
@POKEMON1: Też ostatnio bez sił do życia, wykupiłem sobie badania w diagnostyce jakieś turbo rozszerzone za prawie 300zł. Okazało się, że praktycznie wszystko po środku widełek, robiłem też teścia i wyszło mi 430 czyli ciut niżej niż Twój - też liczyłem, że moje problemy ze zmęczeniem i ogólną niechęcią biorą się z niskiego testosteronu ale #!$%@? mi w dupę. Nie wiem co dalej. Badania na witaminy są zajebiście drogie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wilczur3k: Ja już tracę pomysły, ten teść mnie zaskoczył, ostatnio zero ochoty na sex, kuśka sama z siebie ledwo dyga, nie wiem co jest pięć, chyba po prostu się rozlatuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@POKEMON1: Mi przychodzi na myśl jeszcze tylko - stres przez co zła regeneracja, zła jakość snu, może za mało wody, braki jakiś witamin, może zła dieta - za mało kalorii.

Sprawdzałeś tarczycę?
  • Odpowiedz
  • 0
TSH, ft3, ft4 robiłem teraz ale nie ma ich jeszcze na stronie. Kalorii może być trochę mało ale jem tak od mniej więcej pół roku, stres jest, pije dużo wiec odpada
  • Odpowiedz