Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to najwięksi złodzieje przestrzeni. Człowiek ma w łazience dezodorant, szampon, pastę do zębów i szczoteczkę, a baba 50 butelek z różnymi kosmetykami, wszystko się wala i ciągle przybywa nowych rzeczy. To samo z butami i ubraniami. Chłop wszystko ładnie układa i segreguje, żeby zyskać trochę miejsca to przyjdzie różowy i tam coś swojego #!$%@? xD

#zwiazki
  • 46
  • Odpowiedz
@Antybristler: Najwięksi złodzieje przestrzeni to bachory. Jęzor lodowca złożonego z zabawek nieustannie wylewa się na pozostałe pokoje. Człowiek jest zmuszony zakupić 10 tysięcy gówien do obsługi bachora, w kiblu pampersy, w kuchni smoczki i butelki, w sypialni podusie i kocyki z wzorem z transformerów. I już moja piękna dizajnerska przestrzeń #!$%@? na majtkowie kolory i wzory z kreskówek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Antybristler oj tak byczq +1, a spróbuj jej pod tym posprzątać, godzina #!$%@? przekładania z kąta w kąt byleby to mniej więcej później ułożyć w tej samej kolejności (°°
  • Odpowiedz
@Antybristler: ja jak widzę, że np. różowy kupuje sobie nową odżywkę do włosów, chociaż pod prysznicem są jeszcze 2 inne, to używam, te które stoją najdłużej (i to w sumie tyczy się wszystkiego, co mogę osobiście użyć, kremy, maseczki, płyny, balsamy itd. xD). Na początku były jakieś pojedyncze zgrzyty, ale teraz nie ma w ogóle xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Antybristler: znajdź sobie lepszy model. Mój różowy jak się sprowadził to sam pomógł mi ogarniać i organizować przestrzeń życiową bo ja niestety totalnie nie mam do tego głowy a ona i owszem. Nagle się okazuje że mam dwa razy wiecej miejsca na chacie i w bonusie różowego ^^
  • Odpowiedz
Rozwiązanie jest proste, kup sobie więcej kosmetyków niż ma ona żeby mieć argument że potrzebujesz więcej przestrzeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i przy okazji zrobisz sobie przysługę domowym spa
  • Odpowiedz