Wpis z mikrobloga

Dobrze, że zoom uwolnił się od jamesa. Typ był nie do wytrzymania. Ciągle przerwanie ludziom w środku rozmowy ze swoimi wywodami, które nic nie wnosiły. Jako Kolejnego typa do zaorania, typuje Emila. Coś tam wie, coś tam gra ale ego przerośnięte do granic możliwości. Myśli ze pozjadał wszystkie rozumy świata. Zero kultury, jestem najważniejszy, wy się gowno znacie XD. Również wpieprza się w rozmowy, nie daje dokończyć i udaje wszechwiedzącego. Jest tak #!$%@? że już nawet spokojny Janusz nie wytrzymał i odpuścił. Emila do piachu XD #zaorski
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@benc_benc: Ja tam Lubie posłuchać, da się wybrać wartościowe fakty natomiast trzeba przebijać sie przez szambo. Rafałke dziś sie odpalił i da sie tego słuchać. Ale widzisz, Emila nie ma, James sie nie wpierdziela wiec jakoś spokojniej.
  • Odpowiedz
  • 1
@dambrzez: Jasne, nie kwestionuje tego. Szacun za to. Podważam tylko to jakie ma podejście do ludzi, bo ciagle wie lepiej, wpieprza się w zdania próbując udowodnić jakiej to wiedzy nie posiada.
  • Odpowiedz
@gryh: a nadal siedzi tam ten przydupas patryk z tym różowym avatarem? jak tylko zaczyna #!$%@?ć przygłup, to az sie we mnie gotuje xD
  • Odpowiedz